Wpis z mikrobloga

raczej nienawidzi się niezrozumiałego kultu tego serialu, który nie jest przecież w niczym lepszy od dziesiątków innych podobnych


@budus2: Rzecz w tym że.. jest lepszy od większości seriali komediowych. Ja wiem że tu wykopiq200 i głównym serialem jest Rick and Morty i Chłopaki z Baraków, ale "Friends" jest naprawdę świetnym serialem, stosunkowo uniwersalnym, nie zestarzał się prawie w ogóle, nadal po latach bawi, ma niski próg wejścia i nie trzeba być
@budus2
@Krs90
moje ulubione przepychanki na wykopie: "mi się podoba wiec jest najlepszy", "mi się nie podoba wiec jest przeciętny", "śmiech z puszki", "nie rozumiem, do mnie nie trafia", "niektóre żarty widziałem gdzie indziej", "mało widziałeś skoro Friendsy ci się podobają".
Czy ludzie nie potrafią przyjąć do wiadomości, że tak jak wszystko inne, tak i serial Friends jednym się podoba i przypada do gustu, a drugim nie bo wolą prostą, łatwą to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elady1989: Pierwsze sezony były kozackie. W kolejnych z Rossa robią jeszcze bardziej denerwującego typa na każdym kroku, Monice odbija i zachowuje się jak rozwydrzony bachor, Phoebe też dużo straciła. Joey i Chandler jedynie trzymają poziom