Wpis z mikrobloga

Ej bo mam pytanie, ale chyba głupie jest. Jak mam spowolnić swój metabolizm? No bo ja nie wiem, jak ja mam przytyć, jak co godzinę chodzę srać. Ojciec się ze mnie śmieje, że tylko jem i sram. Ale nie że sraka, tylko normalna kupa. Jprdl ile ja mam tego gówna jeszcze w sobie?
#dieta #mikrokoksy #metabolizm #srajzwykopem
  • 23
  • Odpowiedz
@lukaszbsk: ale to i tak jest #!$%@?ące, nawet jeśli nie przez to tyje. Bo np. Odpalam sobie giere i w połowie wbijania lvl muszę przerwać bo muszę iść się wysrac.
  • Odpowiedz
@lukaszbsk: ja jem coś około 1800-2000. Wiem, że mało ale ja sam jestem maly, nie mam aż tak wielkiego ciśnienia na masę i nigdy nie miałem w zwyczaju przejadania się. A chodzę nawet 6 razy dziennie, no co jest grane. Poza tym żadnych innych objawów typu biegunki, zaparcia czy wzdęcia.
  • Odpowiedz
@DywanTv: to dam przykład z wczoraj. Na śniadanie kanapki sztuk 2 z ciemnym chlebem. Szynka drobiowa, sałata, pomidor, szczypiorek, kiełki i masło oczywiście. Potem drugie śniadanie jogurt naturalny zblendowany z truskawkami mrożonymi i mrożonymi jagodami. Obiad kurczak filet do tego sałatka z różnych sałat, rzodkiewki, buraków, fasoli, cebuli, marchewki, pomidora i papryki, plus ziemniaki. Na kolację musli z owocami na mleku owsianym (zwyklego nie mogę) z owocami.
Przedwczoraj. Kanapki na
  • Odpowiedz