Wpis z mikrobloga

@mieszkamzmamusia: No wiadomo najlepsza jest bardzo dobrze płatna praca którą lubisz, w Polsce za 2k ciezko jest przezyć wiec ta renta wystarczy tylko na wegetowanie. Problem w tym że ciężko znaleźć pracę w której dużo zarobisz i ją lubisz, dlatego najlepszy pakiet to renta i jakaś ochrona na pół etatu albo i mniej
@mackned: no tak, ale jednak są pewnie takie wyjątki z pracą, którą się lubi. A tak to wiadomo pakiet renty plus możliwość cieciówki na pół etatu lub mniej, to rozwiązanie idealne. Postawiłem pracę marzeń na pierwszym miejscu, bo to chyba byłoby nawet korzystniejsze dla psychiki i ogólnego samopoczucia od np 40-letniego "rentowania" ciągle w domu.
@mieszkamzmamusia: racja, ale jest to bardzo trudne do znalezienia niemal nierealne. Dla takiego anona piwniczaka, bez wykształcenia najlepsza renta i jakas praca na pol etatu. Wtedy jest duzo czasu dla siebie i jakies pieniadze na wegetacje i gierki
@mieszkamzmamusia: Najnizsza krajowa, ale za biurową pracę gdzie się bardzo duzo #!$%@?. Zacząłem studia, niedlugo wyprowadzka i bede szukał czegoś lepszego. Mlody jestem to mam ambicje żeby coś jeszcze ugrać, ale jak do 30 dalej bedzie taka #!$%@? w życiu, to odpuszczam i szukam jakiejś bardzo lekkiej pracy taką jak mam teraz
Satysfakcjonująca praca, która lubisz i w której nie liczysz czasu i zarabiasz w niej 5k > renta/socjal (z możliwością dorobienia) > neet z poduszką finansową >neet bez jakiejkolwiek poduszki finansowej > januszex za najniższą

@mieszkamzmamusia: teraz sie zgadza