Wpis z mikrobloga

@kamil-wasniewski: najlepsze ze to dzieje sie naprawde.

Zreszta zaraz przeczytamy, ze z cenzura tak jak z dyskryminacja: jest pozytywna i negatywna.
A demokracja, konstytucja, wolnosci obywatelskie w tym wolnosc slowa nie sa dla kazdego.
@kamil-wasniewski: @thexDguy: @shaki24: @gatineau: Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

Martin Niemöller, 1892-1984
(niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w
giełda zareagowała negatywnie na decyzje o zbanowaniu Trumpa i doniesienia o masowym usuwaniu kont na tamtym portalu.


@thexDguy: wszyscy to widzą ale widzę że nie słuchasz więc powtórzę - krótkoterminowa wycena giełdową nie ma żadnego znaczenia z punktu widzenia kondycji finansowej spółki.

To tak jakbyś miał mieszkanie warte 500k a za 2 lata ktoś ci powie że jest warte 50k. Na papierze niby zbiedniałeś o 50k ale absolutnie nic się w
To tak jakbyś miał mieszkanie warte 500k a za 2 lata ktoś ci powie że jest warte 50k


@gatineau: pardon miałoby "450k", spadek o 90% to jednak już by była grubsza akcja i dostałbyś margin call od kredytodawcy gdyby mieszkanie było zadłużone :)