Wpis z mikrobloga

Boomerzy często coś p------o, że kiedyś to była muzyka i już nie wychodzą ponadczasowe utwory, no to pokażmy im, że się nie znają i wrzućcie kawałki nagrane w ciągu ostatniej dekady, które będą zapamiętane przez długie lata, gatunek dowolny. Ja zaczynam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #rap #rock #metal #muzykaelektroniczna
ShadyTalezz - Boomerzy często coś p------o, że kiedyś to była muzyka i już nie wychod...
  • 687
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WeezyBaby nie napisałem że wszystko tutaj to chłam, ale w większości są to utwory wtórne, popularne przez kilka miesięcy i zapomniane przez cały świat oprócz kilku wykopków. "Runaway" Kanye uwielbiam ale czy to utwór ponadczasowy? Nie wydaje mi się, zwłaszcza że tekst jest, nie oszukujmy się nieco prostacki.
  • Odpowiedz
@tomekruslan: taka płyta jak gkmc wyszła w 2012 roku i od tamtej pory nie zeszła z billboard top 200 najlepiej sprzedających się albumów w usa, blonde wyszło w 2016 i tak samo od wyjścia nie zeszło z tej listy, sporo kawałków tu wrzucanych po kilka lat od wyjścia ciągle nabija miliony wyświetleń, czas się pogodzić z tym, że ponadczasowa muzyka wychodziła i będzie wychodzić w każdej epoce, i może ta
  • Odpowiedz