Wpis z mikrobloga

Jesteś normalny/normalna* znasz się na prowadzeniu sklepu internetowego (doświadczenie w administrowaniu, przyjmowaniu zamówień i wysyłce), nie przeraża Cię budowlanka i szukasz stała #praca na umowę w #lodz (lub jesteś z okolic), to błagam wyślij swoje #cv na adres praca@alteza.pl
#damprace

  • 14
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: praca w młodym zespole?
A tak na poważnie, aż tak źle na rynku pracy że nie ma chętnych do niej?
Tym bardziej przy prowadzeniu e-sklepu? ( _)
Jak dla mnie jedna z lepszych form pracy, gdyby tak wrócić do młodych studenckich lat to bym Cię po łapkach całował za taką ofertę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@SeriousDude: najwyraźniej nie ma, bo na ogłoszenie w portalu dla szukających zatrudnienia przyszło 20-25 CV z czego większość od czapy (nikogo z doświadczeniem) wybrałem 5 CV gdzie wykształcenie lub dotychczasowa kariera wskazywała, że osoba się może nada i umówiłem ledwie 3 spotkania - osoby nie odebrały 3 razy w ciągu kilku godzin. Z tych trzech co się umówiły, żadna nie przyszła. Dostawałem smsy 15 minut po planowanym rozpoczęciu rekrutacji, że cośtam...
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: No to czasy się ładnie zmieniły.
Kiedyś to kandydat czekał i czekał, dziś pracodawca... a niby bezrobocie rośnie.
Tak spojrzałem na Waszą stronę, może niech rekrutacją zajmie się Pani Joanna lub Katarzyna? Wtedy myślę że szybko to może pójść, a i Ty sobie odpoczniesz od stresu rekrutacyjnego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@SeriousDude: Tak całkiem serio to przyjmujemy do szybko rozwijającej się firmy nowe osoby co 2-3 miesiące a dział HR dopiero raczkuje ale zaraz nauczy się biegać :). Ja nie mam znajomych szukających takiej pracy, ale dziwię się, że nie ma nawet 10 dobrych CV do położenia przed Zarządem. Najwyraźniej wszystkim jest tak wspaniale, że może nami nawet rządzić PiS.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Panie, ja to pracuje raz na 9 miesięcy. Później tylko profity co miesiąc ( ͡ ͜ʖ ͡)
Może najbardziej proste sposoby, grupki fb? Nie wiem dlaczego ale z tego co zauważam to największy obrót ofert i chętnych jest właśnie tam, nie jak kiedyś głównie na pracuj itp.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Nie mam doświadczenia ale jestem dobry w IT.(w trakcie studiów, ale głównie po papier bo mają mocno okrojony program i nie ma się zbytnio co uczyć z zawodowych przedmiotów)
Jeżeli to coś co mogę wykonywać zdalnie(zarządzanie e-sklepem?) to podziel się zakresem obowiązków tutaj lub w prywatnej wiadomości.

Ewentualnie daj nam tutaj ogłoszenie i zobaczymy czemu tak mały odzew.
  • Odpowiedz
@TomaszA2: Zdalna praca odpada - trzeba ogarnąć wysyłkę z magazynu. Wiesz co to bednarka? Chodzi o to, że na stanowisku jest kontakt z budowlańcami i bez minimum ogarniania prac wykończeniowych, znajomości sprzętu i materiałów to klienci zjedzą taką osobę albo będzie się musiała bez przerwy dopytywać. Zawsze można kogoś wykształcić od początku ale to zajmuje czas a budowlanka nie jest jakąś wąską hermetyczną dyscypliną dlatego szukamy kogoś z kombinacją budowlanka-administrator sklepu
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP szkoda że nie znam się na budowlance. Odszedł bym z mojego korpo. A prowadzenie esklepu? Przecież to nie musi być trudne. Tyle systemów na których pracuje też musiałem się uczyć
  • Odpowiedz