Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Co o tym myślicie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Osobiście mam nadzieję, że odejdą od trzech postaci i będzie tylko jedna.
Chciałbym też, żeby spróbowali zbliżyć się poziomem do najlepszego protagoniaty w historii, czyli Niko a obawiam się, że ciężko będzie to osiągnąć kobiecą postacią.

#gta #gry #xbox #ps5 #pcmasterrace
źródło: comment_161038346711hZSxORuff2tkq5CGr3z8.jpg
  • 27
@Beeercik: Może być laska, ale nie wiem, czy chciałbym powrotu do jednego protagonisty. Dwoch różnych to już fajne mozliwości daje. Już tyle zwlekaja z tym, że mam już w głowie swój koncept postaci i settingu dla GTA VI i będzie mi smutno, jak zrobią coś innego. Też jedna z postaci lachon xD
@thewickerman88: Wprowadzenie kilku postaci wprowadziło jakiś sens do tej gry. Już nie było takich sytuacji jak w SA, gdzie murzyn z getta został wplątany w jakieś walki agencji rządowych i kasyna XD

Znacznie łatwiej byłoby to zrealizować kilkoma postaciami. Szczególnie takie wątki jak ukrywanie się po #!$%@? z LS.

Chociaż SA to był już jakiś postęp, bo tam był Caesar i siostra CJ. W Vice City był jeden superbohater, który sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChochlikLucek:

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No dokładnie, a tutaj cały 'problem' może leżeć w tym, że kobiecą postać będzie napisać po prostu znacznie trudniej niż męską. Bo nie rozmawiamy przecież o kolejnym Call of Duty, które jeśli się nie uda to za rok pojawi się następne, tylko o grze na którą czekamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
mogliby po prostu dac wybor jak w CP2077 - albo grasz dyndasem albo cyckami


@Xysz: Grałeś kiedyś w GTA? Przecież to byłby najgorszy wybór z możliwych..

Cała gra musi być napisana pod konkretną postać, z konkretnym charakterem, a nie pod wydmuszkę. Dokładnie to napisał @camos
@Beeercik: gralem ptysiu w kazda czesc poza GTA 2 i London wiec za #!$%@? nie rozumiem gdzie tu widzisz problem. Gdzie masz wydmuszke? Co zmienia ze postac zamiast nazywac Cie kundlem nazwie Cie suka? Nawet w GTAO w dialogach postacie czasem rozrozniaja do kogo nawijaja. Grales w ogole w Cyberbuga 2077? Tam dialogi sa z grubsza takie same poza wlasnie rozroznieniem plci glownej postaci - zadziorny charakter czy natura postaci jest
@Xysz: Zadziorny charakter laski wyglądałby mniej-więcej tak, jak we filmach akcji z lat 90. Wtedy była faza na robienie właśnie kobiet-komandosów, które #!$%@?ły się na pięści z pudzianami. Byłoby to raczej mało klimatyczne.

I GTAO raczej ma niewiele wspólnego z klimatem serii w ogóle. A RPGi z kobiecymi postaciami wychodzą raczej mało klimatycznie właśnie przez rozwój postaci. I fajnie się mówi o CP, z fantastycznym settingiem. Ale jak weźmiemy sobie nieco