Wpis z mikrobloga

Ukrainka z #blablacar mi obiecała przelew i nie wysłała (°° przepadło, no nie?
a tak się starałam, odebrałam ich spod domu i podrzuciłam na obrzeża Krakowa w punkt, gdzie chcieli (,)

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@noelo_cohelo: dlatego nigdy ich nie zabieram i mam spokój. Zawsze albo nie przychodzili, albo mieli tone bagaży( jak mam małe auto i pisałem wyraźnie że tylko plecak) , albo nie mogłem się z nimi porozumieć. I zasada numer 2 nigdy nie jeździć za kimś po mieście to jest blabla a nie taxi
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: skoro pytasz jak je odzyskać to może po prostu tam pojedź, zadzwoń dzwonkiem i zapytaj kiedy mozesz sie spodziewac przelewu? to są dzikie śmiecie i zwierzęta ze wschodu, ale ja bym sprobowal. a o jakiej kwocie mowa? bo to dla nas mogą być grosze ale może u nich już pół Łady da rade kupić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noelo_cohelo: z Polakami jest różnie. Ogólnie nie wolno sobie dać wejść na głowę i już w opisie ustalić zasady. Nie dawać najniższej ceny bo to przyciąga cebulaków, ani nie zabierać na ostatnią chwilę bo prawie zawsze są z tego jakieś zryte akcje. Do tego nie jeździć po mieście, od tego jest taxi a w dużym mieście straciłem kiedyś w korku 1.5 godziny. Teraz od czasu covida robię sobie przerwę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noelo_cohelo: co do ocen nie przejmowałbym się tak bardzo bo jak ktoś będzie potrzebował to pojedzie.A oceny można sobie podbić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A do komentarza zawsze można dać replikę pod spodem.
  • Odpowiedz