Wpis z mikrobloga

Nie polecam zakupów w X-Kom.pl. To prawdopodobnie sklep, który ma klienta najgłębiej jak to tylko możliwe w dupie. Już drugi raz zostałem przez ich handlowców/konsultantów oszukany co do dostępności produktów i już drugi raz będę przez nich musiał na głowie stawać. Pierwszy raz był parę lat temu. Postanowiłem dać im drugą szansę i znowu wtopa. Nie warto było.

#xkom #komputery
  • 14
@sidhellfire: kurier za pobraniem jest, odbioru osobistego nie ma. Musiałem to zamówić do ich punktu odbioru bo ciągle jeżdżę po mieście i na bank bym się minął z kurierem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArekJ: w Paczkomacie też można płacić jeżeli dobrze pamiętam. Nie wiem o co chodzi z tym stawaniem na głowie. Po prostu anulowałem zamówienie i zwrot kasy był nazajutrz.
@sidhellfire: Nie słyszałem o płatności za pobraniem w paczkomatach, dobrze wiedzieć na przyszłość. Ale raczej za często się nie opłaca tego brać - właśnie sprawdziłem i płatność przy odbiorze w paczkomacie za laptopa za 3,5k to 56 zł.

Co do stawania na głowie - po prostu potrzebuję tego towaru na środę, bo mam instalację u klienta i muszę mieć wtedy ten sprzęt. Resztę towaru zamówiłem z hurtowni, ale akurat tego tam
@siemawpadajdomejkuchni: o, to właśnie NAS'a Synology chcieli mi zamiast dzisiaj to nagle dostarczyć najwcześniej w sobotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiałem chyba z 5 konsultantami rozmawiać i im tłumaczyć, że muszę mieć go dzisiaj i... nagle się udało. Jest dzisiaj gotowy do odbioru w ich salonie.
@siemawpadajdomejkuchni: btw. nie chcę ich bronić bo nic więcej i tak już u nich nie kupię, ale skoro dostawa ma być jutro to mogą jeszcze się wyrobić. Duże firmy często mają wyjścia z magazynu wieczorem a i tak następnego dnia jest towar na miejscu.
@siemawpadajdomejkuchni: może dojść na spokojnie. Często zamawiam kurierem coś z jakichś hurtowni i wychodzi późnym wieczorem a następnego dnia jest u mnie w domu/biurze w Warszawie.

Pytanie tylko czy to wyślą wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)