Wpis z mikrobloga

@NonOmnisMoriar: osobiscie traktuje kosciol jak firme.

Ale ty jestes po prostu głupi, nie rozumiales o co chodzi na memie. Wy lewaki lemingy jestescie tak samo glupi jak prawaki. Nawet gorsi bo wy bardziej sie upokarzacie publicznie z durnymi zadaniami.
  • Odpowiedz
W ogóle z tym "zakazem cishetów" na paradach równości to jakiś niezły odpływ krwi z mózgu jakiejś julki. Generalnie kumplowałem się kiedyś z dziewczynami, które były lesbijkami i same mnie namawiały, żebym z nimi poszedł na paradę i ogólnie zachwalały, że środowisko bardzo docenia wsparcie osób heternormatywnych ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale są ludzie i taborety, zarówno na prawicy, jak i lewicy.


@hell_awaits: kto to
  • Odpowiedz
o matko to jest dla mnie normalne: „Socjologowie Kristen Schilt i Laurel Westbrook definiują cisgender jako określenie osób, u których występuje zgodność pomiędzy płcią przypisaną w chwili narodzin, ich ciałem i ich osobistą tożsamością”, przecież to normalne??? co jest z tym światem?
  • Odpowiedz
@SonGocha99: No i co DX? To po prostu określenie co odnosi się do identyfikacji płciowej człowieka. Tak samo jakby się denerwować o określenie heteroseksualizm, bo przecież...większość ludzi tak ma no to jak to, to przecież normalne. Essa ezito.
  • Odpowiedz
@alcherix_1: Jestem turbolewakiem a nigdy w życiu nie słyszałem o tym że cishety nie powinny chodzić na Marsze. Wręcz przeciwnie. Nie mówiąc o tym że cishety mogą być w LGBTQA, jako A. (sam jestem cishetem)
  • Odpowiedz
To po prostu określenie co odnosi się do identyfikacji płciowej człowieka. Tak samo jakby się denerwować o określenie heteroseksualizm, bo przecież...większość ludzi tak ma no to jak to, to przecież normalne. Essa ezito.


@NonOmnisMoriar: to w końcu kim jest cishet? bo sama już nie wiem?
  • Odpowiedz
No i co DX? To po prostu określenie co odnosi się do identyfikacji płciowej człowieka. Tak samo jakby się denerwować o określenie heteroseksualizm, bo przecież...większość ludzi tak ma no to jak to, to przecież normalne. Essa ezito.


@NonOmnisMoriar: Mam wrażenie że te określenia wymyślają osoby silnie zaburzone, będące w mniejszości, odludki promilowe, z problemami natury psychicznej, czasem fizycznej, krzyczące my jesteśmy WAŻNI!!!, jesteśmy wyjątkowi, ale życie pokazuje że jesteście tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@NonOmnisMoriar Wszystkie kościoły dostają dofinansowanie (oczywiście mniejsze ze względu na ich liczebność) oraz mają możliwość nauki swojej wiary w szkole (np prawosławie na Podlasiu).
  • Odpowiedz
to w końcu kim jest cishet? bo sama już nie wiem?


@SonGocha99: cis to osoba, która nie jest transpłciowa, het no to skrót od hetero. Czyli wszyscy heteronormatywni, większość społeczeństwa jest cishet.
  • Odpowiedz