Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać rację manletom, że wyśmiewanie z powodu wzrostu niczym nie różni się od wyśmiewania innych cech na które nie ma się żadnego wpływu. Powinno to być piętnowane na równi z rasizmem.

Sam mam fioła na punkcie wysokich kobiet (a jak jeszcze ma dobrze zbudowane uda i cieniutką talię to juz w ogóle ideał z figury), ale jeżeli jakaś laska 170 a czasem nawet niższa liczy u mnie na coś więcej niż seks to nie wyśmiewam jej od karlic, ale jakoś grzecznie spławiam by nie wpadła w kompleksy i nie popsuć jej humoru w tym dniu. 95% #rozowypasek też tak robi, a te 5% które publicznie dyskryminują i wyśmiewają niskich, próbując poprawić sobie ego, zasługuje zwyczajnie na potępienie. Mam nadzieje, że kiedyś społeczeństwo do tego dorośnie bo jak na razie, nawet na przeczulonym na punkcie poprawności politycznej zachodzie, temat jest raczej pomijany. Biorąc pod uwagę, że u nas zmiany następują jakieś 30-40 lat po zachodzie, to obecni polscy manleci doczekają się konca shamingu gdy będa starcami:(

#wzrost #przegryw #blackpill #redpill #incel
Syn_Tracza - Muszę przyznać rację manletom, że wyśmiewanie z powodu wzrostu niczym ni...

źródło: comment_1610352162jpZtDLj6PX96tCHBZ29f2E.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: dane srane

Życie. Mam koleżanki. Widzę co robią. Egzystencja na tym łez padole każe brać pod uwagę bliskie środowisko w odniesieniu do ogólnych "statystyk".

Chcesz to się oszukuj i podlizuj tym którzy mają cię w dupie. Zdrowiej jednak będzie otworzyć oczy. Łatwiej Ci będzie odsiac ziarno od plew. Bo fajnych kobiet są setki tysięcy. (#!$%@? dziesiątki milionów)
  • Odpowiedz
Chcesz to się oszukuj i podlizuj tym którzy mają cię w dupie.


@Kotniepies: A gdzie ja pisałem by się im podlizywać?

5"9 to i tak bardzo konserwatywnie z jej strony


@Bochunowski: No własnie przeliczyłem i się zdziwiłem. jednak Amerykanki są wyrozumiałe;)
  • Odpowiedz