Wpis z mikrobloga

Wczorajszy live pokazał, jak bardzo wygląd nie ma znaczenia, niektóre Julki przełączały z krzykiem na sam mój widok, jak będą starsze, to jedyne, co się zmieni, to to, że będą bardziej poprawne xD

Ale pamiętajcie, że liczy się osobowość i zainteresowania, no chyba, że polecicie w lewo, to nie będą miały znaczenia, bo wasz wygląd was skreśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wykopek #heheszki
  • 32
@scotieb: Raczej hipergamia kobiet zrobiła swoje, za moich czasów nie było takich Julek, a teraz jest ich pełno, raczej laski były takie przeciętne, wygląd kolesi też się zmienił, bo nie było takich Oskarków, jak teraz. To w sumie nic dziwnego, że jestem dla nich jakimś podczłowiekiem, bo już sam mój wygląd pokazuje, że nie mam do nich genetycznego podjazdu
@WykopekBordo: widziałem to i szczerze to na wymioty mnie zbierało jak widziałem te typiary głupie śmiechy bez powodu,0 jakiejkolwiek inteligentnej konwersacji jesli tak to wyglada w dzisiejszym swiecie to ja podziękuje, wstyd by mi było być taką julką to jest jakiś chyba znak upadku wartości morlanych naszych czasów,szkoda słów po prostu Stefan burczymucha pozdrawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)