Wpis z mikrobloga

Wczorajszy live pokazał, jak bardzo wygląd nie ma znaczenia, niektóre Julki przełączały z krzykiem na sam mój widok, jak będą starsze, to jedyne, co się zmieni, to to, że będą bardziej poprawne xD

Ale pamiętajcie, że liczy się osobowość i zainteresowania, no chyba, że polecicie w lewo, to nie będą miały znaczenia, bo wasz wygląd was skreśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wykopek #heheszki
  • 32
  • Odpowiedz
@bagielek: wszedl na ome zrobic streama i za kazdym razem jak spotykal jakies dziewczyny to albo go wyzywala, albo od razu przelaczaly, albo sie smialy. No ogolnie rzecz biorac przykry widok obserwowac jak ktos jest traktowany tylko ze wzgledu na wyglad
  • Odpowiedz
Masz jakiś zapis z lajwa?


@Daqnny: Nie zapisywałem, bo i tak same dzieciaki prawie, nie wchodzę tam więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za tydzień będzie na Roksy dzwonione, może z nimi się ciekawiej porozmawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
We no mistrzu jak przyjedzie kobieta-marzenie turbo plus 2012 pierdyknij z nią ome i konfrontuj biomechaniczną kobietę z tym śmierdzielami p0lkami


@StachuF16: Moźna spróbować, ale lepiej gdzieś, gdzie siedzą dorosłe laski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

myslisz, ze twoj stream utrzyma koniunkture czy planujesz jakos to rozwinac?


@MateuszHadeusz: Pewnie się rozwinie, ale jak, to sam nie wiem, czasem mnie nachodzi wena na coś, jak na
  • Odpowiedz
liczy się osobowość i zainteresowania


@WykopekBordo: Owszem, nawet rozwinę: wygląd się nie liczy, ALE jeśli minimalnie siebie dbasz. Dbanie to coś więcej niż prysznic od czasu do czasu i szare mydło.
Dbanie o siebie to: dobranie dobrze ubrań do sylwetki, oprawek okularów do kształtu twarzym, zadbanie o skórę i dietę (piwowanie co w weekend i odgrzewane zapieksy absolutnie są tego antonimem), ogólne bycie schludnym. Nie koniecznie "wygląd nie ma znaczenia"
  • Odpowiedz
@WykopekBordo:

Idę do trycholog, jak odłoże kasę i ona mi powie, co zrobić z włosami


wtf po prostu je myj i obetnij do notmalnej dlugosci skoro Ci dlugie ewidwntnie nie pasuja.

Do tego nie trzeba specjalisty a szamponu z drogeri za 10pln
  • Odpowiedz