Wpis z mikrobloga

@extaza161: Niestety ale ten system według mnie jest kompletnie do dupy. Też mam takie przypadki typu zgłaszam plac zabaw a zostaje odrzucony przez to że jest niby na terenie prywatnym. Zgłoś to jeszcze raz, ja zawsze tak robię i po 2/3 razie to przechodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaroWiertaro: Zawsze zgłaszam drugi raz, dodając wyważoną krytykę odnośnie poprzedniego odrzucenia. Wtedy przechodzi raz dwa.
W sumie śmieszna sytuacja, bo nominacja sprzed 2.5 mies nadal nie weszła nawet w głosowanie, a ta już jest odrzucona. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taktoto: Biblioteka. Szkoła ma swój powód odrzucenia, więc nawet jeśli to i tak pokazuje że większość oceniających to debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@extaza161 Resub i nie ma się co zastanawiać. Mi zwykły plac zabaw przeszedł za 8 razem, pumptrack w parku zgłaszalam kilkanaście.

Ją tam jestem tylko hejterem pomp i hydrantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@extaza161: zgłaszaj do skutku, dla większych szans możesz w opisie dodać, że to się znajduje na bibliotece. na debili rady nie ma. zgadzam sie też z tym, że obecny system oceniania to dno - raz podczas oceniania widziałem na mapie 3 różne punkty przedstawiające ten sam plac zabaw ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mikm76: duplikaty są przez to, Że większość nie ma pojęcia, dlaczego nie ma ich w pokemonach. A wychodzą z założenia że nie ma w pokemonach to portal nie istnieje
  • Odpowiedz