Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@SuslogonPreriowy: to spontan był. Niby racja mordo, ale od kiedy ograniczenia rządowe zniszczyły moje plany na przyszłość mocno zawiodłem się na funkcjonowaniu naszego budżetu i szczerze zacząłem wątpić czy to ma sens (,)
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda: jo, ale akurat europejskie państwa w znakomitej większości działają teraz identycznie. U nas chociaż o tyle dobrze, że nasze orły nie znają się na prawie i wszystko jest podważalne.

Mi się też dopiero zaczęło życie układać po ~4 latach syfu. Będzie dobrze Mirku, tylko musimy przejść przez najgorsze bagno a dalej już tylko światło świeci!

Pzdr, miłego dnia!
  • Odpowiedz
@Heady1991: to wynieś się do jakiegoś azjatyckiego lub afrykańskiego państwa bez jakichkolwiek usług państwowych i drogami jak w Polsce w 1951 i po problemie: nie będziesz musiał narzekać, że ktoś cię okrada. Co za problem?
  • Odpowiedz
@Heady1991: oho kolejny typ który uważa się za lepszego, bo ma dłużej konto na jakimś portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Z każdym dniem posiadania konta przybywa 0.5cm w długości penisa a jeszcze więcej w obwodzie co?
  • Odpowiedz
@SuslogonPreriowy moze akurat ma 30 lat,nie jest pedalem,jest bialy, wiec od pisiorow jedyne co dostaje to extra rachunek inflacyjny, tez bym na pisowskim scierwie orlenowskim nie kupowal ina inne kaszojady nie dawal.

Ps nie mieszkam w pl i od 5 lat nawet centa z mojej pracy to panstwo nie dostalo, poki rzadzi pis to nie dostanie
  • Odpowiedz