Wpis z mikrobloga

@Olissja: Orlen buduje i inwestuje w Polsce przez co ma o wiele większy wpływ na budżet lokalny: nawet to czego nie odda w podatkach oddaje w postaci inwestycji, a w najgorszym wypadku posiadany kapitał w 24-27% (nie pamiętam dokładnie ile akcji ma SP) należy do Skarbu Państwa
  • Odpowiedz
: z Orlenu kupuj, podatek w Polsce zostaje.

no tak: lepiej żeby twoje państwo było biedne: ciekawe w jaki sposób ma to tobie pomóc?


@SuslogonPreriowy: żeby obajtek miał z czego sobie wypłacić premie za doskonałą prezesurę? W zeszłym roku było to chyba 800 tys zl premii i 900 tys roczną pensja. A może mam sponsorować tvpis albo kolejne wybory Sasina? Czy może interesy Szumowskiego dzięki którym jego żona ma kilka
  • Odpowiedz
@kezioezio: poza tym, że masz nieodpowiedzialnego brata oraz rodzinę, która nie interesuje się bliskimi co chciałeś przekazać?


@SuslogonPreriowy: No przecież nawet specjalnie ci wytłumaczyłem w drugim akapicie, bo wiedziałem, że przerośnie cie rozszyfrowanie analogii. Jeśli tylko mam taką możliwość, to nie oddaję swoich pieniędzy do budżetu państwa bo zwyczajnie są one marnotrawione. Skoro brakuje im pieniędzy na służbę zdrowia, czy infrastrukturę, to niech zrezygnują z wydawania pieniędzy na
  • Odpowiedz
  • 0
@grzesiek23Gda dopiero doczytałem komentarz wyżej, ale beka po od razu poznałem, że to Otomin. Biegam tak w każdy weekend. Mam nadzieję, że to Twoja pierwsza wizyta z tym kubkiem w tym miejscu, bo w weekend biegnąc 10m od tego miejsca leżał taki sam na ziemi i sobie pomyślałem, że komuś się nawet nie chciało zabrać go ze sobą(śmietnika tam brak)
  • Odpowiedz