Wpis z mikrobloga

Troche bezbek ale co tam xd:

Już minęło trochę czasu odkąd jestem w kucykowym świecie. Byłem pod opieka Twilight Sparkle, lecz nawet to nie dawało mi spokoju. Przejście przez portal i zmiana całkowitego klimatu nie wpłynęło dobrze na mój organizm; cały tydzień nie wypróżniłem się ani razu. Niestety, nastała najgorsza chwila i to podczas zwiedzania pałacu Celestii. Musiałem uwolnić barabasza. Oj musiałem... Poleciałem do toalety. Ulga była niesamowita, ale pojawił się kolejny problem bo nie dało się spuścić wody - cholerna spłuczka działała, lecz strumień wody był zbyt słaby, by poradzić sobie z moją anakondą. Spanikowany zacząłem szukać kogokolwiek z obsługi pałacu, znalazłem o dziwo podobną postać do Celestii tylko że całą ciemno niebieską; dziwne. Nie umiejąc się wysłowić po equestriańsku złapałem ją za skrzydło i zaprowadziłem do ubikacji. Widząc jej grymas już mnie miał za niezłego świra. Twilight trochę mnie uczyła języka equestriańskiego, ale nie pamiętałem słów więc złapałem celestio-niebieską klacze za głowie i przytrzymałem nad ubikacją pokazując palcem w stronę otwartego sedesu i po czym nacisnąłem na spłuczkę.
Spłukało się bez problemu...

Pic relatywny
#mlp #mylittlepony #kucyki #pasta
Timer_555 - Troche bezbek ale co tam xd:

Już minęło trochę czasu odkąd jestem w kucy...

źródło: comment_1610323724TmsTLyaJViCmuFIhgDLmGj.jpg

Pobierz
  • 2