Wpis z mikrobloga

Zmiany, które wprowadziłem dzięki #zagrubo2021 :
- zaprzestanie obżerania się - kiedyś liczyłem, że byłem w stanie zjeść około 5000-6000kcal na dzień gdzie mój jedyny ruch, to wyjście do sklepu, żeby kupić jedzenie.
Teraz jem normalne rzeczy i zauważyłem, że żarłem po prostu z nudów, a nie dlatego, że byłem głodny. Ba czasem przy liczeniu kalorii wychodzi mega mało - chyba muszę zacząć jeść więcej.
- niestety nie lubię zimna więc aktualnie ciężko jest mi wyjść na spacer oprócz sytuacji w których muszę coś załatwić, dlatego moim aktualnym ruchem jest Ring Fit na Nintendo Switch, który przy mojej masie raczej się sprawdza
- często zauważałem, że mało piję wody - teraz oprócz wody piję yerbę - co przekłada się na przynajmniej dodatkowe 3 zalewane "szklanki" dziennie
- często popołudniu byłem na tyle zmęczony, że musiałem robić drzemkę - nie wiem czy to dzięki yerbie, moim lekkim ćwiczeniom lub dzięki temu, że nie jestem ciągle objedzony, ale aktualnie aż tak nie chce mi się spać - do tego ostatnio lepiej zasypiam w nocy

To by było w sumie na tyle - nie ma tego dużo, ale nauczyłem się, że wiele nagłych zmian ma więcej szans na niepowodzenie.
Ewentualną zmianę w wadze podam 1 lutego.

PS. Dziękuję @akeyo20 za rozpoczęcie tej akcji - dzięki Tobie jest łatwiej się zmobilizować, aby się ogarnąć
  • 4