Wpis z mikrobloga

Wiek: 22
Płeć: K
Waga: 58 kg
Rasa: Krasnolud (152 cm wzrostu xD)

Przy moim wzroście ta waga jest już za duża. Normalne kurduple mojego pokroju ważą w okolicach 50 kg. Moim minimum przy którym jest z siebie zadowolona to 52 kg, więc dużo do zrzucenia nie mam, chociaż marzy mi się 48 kg.
Ogólnie nie wyglądam źle, ale nie wchodzę w stare spodnie i mam słabą kondycję. Chcę wrócić do formy sprzed 2 lat i ostatecznie pozbyć się dziecięcego tłuszczu z brzucha.

Jak już podłapię kondycję to wybieram się do trenera personalnego, bo moim największym problemem są słabe plecy i ręce.
Dieta 1300 kcal, ćwiczenia 5 razy w tygodniu - cardio, interwały, rower ok. 30 - 40 minut z osobną serią na brzuch + okazjonalnie basen i jazda konna. Oprócz tego w jeden dzień długi spacer, a siódmego odpoczywam jak Pan Buk przykazał.

Mam nadzieję, że uda się zrzucić do wakacji. Jestem mocno zdeterminowana i przede wszystkim mam frajdę z aktywności fizycznej.

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Darknes17 @Orkla Luz, nie zamierzam słuchać wykopka, który ma nick o lizaniu mordy xD @XIONC_CI_MORDE_LIZAL 40 kg to niedowaga nawet dla tak niskiego wzrostu jak mój, nie zamierzam wyglądać jak wieszak. Do swojego odchudzania podchodzę obiektywnie. Mięśnie, cycki i pośladki swoje ważą. Idź marudzić gdzie indziej. Ja zamierzam robić dobrą formę.
  • Odpowiedz