Wpis z mikrobloga

@elektryczny_mariusz: co do filmów to adobe premiere czy vdub i pracę z filtrami mam w małym palcu a torrenty to dobra rzecz. @SVETER: staram się oglądać na ymusic bo nawet jak słucham muzyki na YouTube to bez reklam lub na przeglądarce z blokerem ale najbardziej lubię aplikacje od YouTube. Ja tego całego nie oglądam włączam i do pierwszej reklamy. Później wchodzę na inne kanały o szkolnej i oglądam
  • Odpowiedz
@timeofthe: Nie namawiam do oglądania tej zgnilizny umysłowo-moralnej (wciągającej zresztą), ale od reklam jest ublock origin oraz ghostery. Na telefonie też można używać przeglądarki ghostery i żadna reklama się nie wyświetla. Tak ich nienawidzicie, co w samo w sobie jest zabawne, bo po 1. ich ogladacie, a po 2. to mniej więcej tak samo jak nienawidzić glonów w jeziorze czy grzybów w lesie, a dajecie im zarabiać reklamami xD Weź
  • Odpowiedz
@Marek_B: oni mi są obojętni jako ludzie. Ja tym nie żyje. Oglądam co jakiś czas. Często nie oglądam tego nawet przez kilka miesięcy. Wiem że są dodatki nawet na telefon do blokowania ale ja wolę na aplikacji oglądać tej od YouTube.
  • Odpowiedz