Wpis z mikrobloga

@Wakabajashii: To lipa, no niestety gram od jakiegos tygodnia w fife i jestem giga #!$%@?, nie ogarniam nawet uzywania prawej galki. Przeciwnicy trzymaja ta pilke i nie moge im odebrac a ja lece tylko przed siebie jak kloda i zaraz trace.
@neal199 a jesteś klasyfikowany w division rivals? Grałeś 5 meczów kwalifikacyjnych? Bo potem od tego dobiera rywali w meczach towarzyskich (powinno dobierać Ci rywali na podobnym poziomie)
@Wakabajashii tak wiem, od razu wychodzilem ale czasem wale iles tam akcji typowi i jego bramkarz wszystko broni a ja trace losowa bramke z roznego i dupa no ale golden goal to wychodze. @1koziolek Tak jestem klasyfikowany i mam 8 dywizje ale nwm czy mi dobiera w tych towarzyskich z moich dywizji bo jakos duzo lepiej graja w tych towarzyskich niz jak normalnie gram rivalsy. No i czesto ciezko znaleźć wgle kogos
Cos widzialem ze strzalkami na padzie ludzie zmieniaja ale nie bardzo wiem jak i kiedy to stosowac. Cos tam ogladalem ale duzo mam do nadrobienia wzgledem samej gry i to az zniechceca xd, najlepiej sie bawie przy robieniu sbc i ulepszaniu skladu. Jeszcze mysle zeby dzisiaj kupic mane zamiast rashforda, oplaca sie to?