Wpis z mikrobloga

@matra: @luk04330: mnie w ogóle irytuje ta ketobaza ¯\_(ツ)_/¯ strona leci na fali popularności keto, ale jest jakaś taka bez serca, jakby pisana na siłę. Clickbaitowe tytuły, treści stylistycznie jak z onetu, nieżyciowe przepisy... Widać, że używa mirko tylko dla zrobienia zasięgu, takie mam odczucie. Zastanawiam się czy nie zgłaszać za treści reklamowe...
@matra: @luk04330: @ElCiesiel: Wyskakujące okienko nie jest newsletterem, tylko pozwala w łatwy sposób skontakotwać się z nami osobom, które mają większą trudność znaleźć potrzebne informację. Dzięki temu mamy możliwość odpowiedzieć na pytania, czy wątpliwości, a także wskazać treści pomocne przy odchudzaniu na keto. Użytkownicy, którzy są bardziej obeznani, mogą z łatwością zamknąć okienko przy pomocy jednego kliknięcia.
Jakkolwiek dziękujemy za konstruktywną krytykę. Zapewniamy, że strona tworzona jest z serca,
@KetoBaza: Luz. Pogadajcie z kimś kto na marketingu zjadł zęby, przyda się. Od siebie poleciłbym przede wszystkim wybrać grupę docelową i pod tą grupę tworzyć treści oraz szukać zasięgów tam, gdzie tą grupę można znaleźć. Wszystkim się nie da dogodzić. A mnie kłuje w oczy spamowanie wykopu stroną, która jest napisana (w moim odczuciu) jak dla średnio rozgarniętych kobitek po czterdziestce, których tu na tagu #keto raczej się nie znajdzie. Jeśli