Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MLeko29: Dzięki za odpowiedź, rozpalasz tam jakiś ogień czasami? Głównie tego moje wątpliwości dotyczą. Zawsze chciałem spróbować, ale boję się że próg wejścia w takie coś jest za wysoki (sprzęt, wiedza), i przez to się rozczaruję.
  • Odpowiedz
@diszpetri ja parę razy rozpalałem, ale z tym trzeba uważać bo jak leśnik albo straż leśna zauważy to mogą wlepić mandat. Chociaż jeśli widzą, że jesteś ogarnięty i nie rozpalasz ognia w miejscach gdzie może wybuchnąć pożar, to raczej odpuszczą. To też zależy od człowieka. Chyba zdecydowana większość leśników których znam nie wlepiła by mandatu.
Najlepiej jednak mieć kuchenkę gazową. Może nie ten klimat, ale jest to zdecydowanie mniej inwazyjne.

Próg wejścia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MLeko29: wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź! Pocieszyłeś mnie że w sumie można zastąpić ognisko jakąś małą kuchenka gazową. Dodaje sobie ten wpis do ulubionych i mam nadzieję, że na wiosnę nie braknie mi jaj żeby w końcu spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiterCK: w hamaku plecy nie bolą i nie trzeba poduszki, do już pesto zdecydowany win dla hamaków. Gorzej że trzeba mieć drzewa więc nie wszędzie się prześpisz. Drugi minus taki, że przy hamaktu oprócz śpiworki trzeba jeszcze underquilt i to trochę może ważyć.
  • Odpowiedz