Wpis z mikrobloga

#neuropa wygrywa na #wykop no i co z tego? Chłopaki skrzykują się poza serwisem i wspólnie zakopują to co #4konserwy wrzuca. #administracja nic z tym nie robi bo ich po cichu popiera. Wykop traci użytkowników choć reklamodawcy przybywają i #kasa się zgadza a nawet chwilowo rośnie. Jest to zjawisko zwanym #bankainternetowa. Czyli grupa wzajemnej adoracji sama się wspiera i wzajemnie popiera swoje poglądy a usuwa działaniami internetowymi poglądy innych. W rezultacie zamykają się na #krytyka i coraz bardziej błądzą. Sztandarowym przykładem jest pan #lakukaracza_ typowy troll bez cienia jakiejkolwiek refleksji nad tym co wyrabia. Osoba rozpychająca się swoimi działaniami na wykopie, nie podejmując nawet drobnej myśli - "A może ja się mylę?" Tragedia. Do czego to prowadzi pokazuje moja smutna rozmowa z innym wykopkiem #xandra której napisałem że niedługo #lewica będzie robić obozy koncentracyjne dla #katolik i odpisała coś w stylu #kk prześladuje #teczowych. Ani odrobiny oburzenia że podejrzewam ją o zapędy #totalitarne #faszyzm. Ani odrobiny złości że powiedziałem że może byc w przyszłości katem innych ludzi. Ona już katolików nie uważa za ludzi. Już sobie w głowie ułożyła że to nic złego, że można mieć obozy koncentracyjne dla katolików. Rzeczywistość będzie wtedy lepsza. Tak właśnie działa #propaganda lewej strony. Bezmyślna reakcja #piespawlowa. Ale jak zajrzeć za kurtyne to ogarnia mnie wielki smutek do czego doprowadza ten styl życia. Mam znajomego który ukrywa że jest gejem. Nie wie że się domyśliłem. Wyniósł się do wielkiego miasta i żyje tam. Poglądy miał standardowe. #kk zły itp lewica dobra. Mieszka w dziesięciopiętrowcu z świnią. Taką żywą. Rodzina w wersji #neo. Inni znajomi #tecza nie żyją lepiej. I nic. Propaganda, wmawianie że ich życie jest ok. Że są super, że żyją jak żyć powinni #postepowi sprawia że wewnątrz cierpią. Tylko czy kogoś ich los obchodzi? Na pewno nie ideologów lewicy. Oni się świetnie urządzili. Kanalie czerpiące zyski z nieszczęścia innych ludzi. Biedny ten świat. Zbawienia w nim nie ma bo ludzie przez swoją głupotę i propagandę innych się z niego wykluczyli. Mogą napisać "Nie ma zbawienia" ale zapomną dodać "dla nas"
  • 59