Wpis z mikrobloga

Uniwersum palhajsTV jest pełne zakłamania i mitomaństwa, nie żeby jakiś hejt, lubię ich, ale każdy z tego teatru porażek ma coś na koncie, na przykład taki
#bonzo tutaj chyba nie trzeba komentować, obłuda i mitomaństwo w pełnej krasie
#bodychrist twierdzi że umie śpiewać, a nie umie, robi się na super rodzica, a jest zwykłym dzieciorobem-amelinciarzem
#bonusbgc o mitomaństwie tego pana można się rozpisywać długo, wuja, treningi w klasztorach, odrzucenie alkoholu, its
#sowa Kłamanie że się wyrywa cipy na swój parszywy rap i jeszcze gorszy ryj
#kononowicz #danielmagical to zostawię bez komentarza
#sebastianszwed raktykujący alkoholik.... yyyyy... katolik
No i sam @wuwunio z dupy wyjęty, że niby umie rapować i robić show, a nawet patroni którzy się mu sprzedali zauważają że jak jest trzeźwy to odcinki są #!$%@?, zwykły pojok nie lepszy niż uszaty AT-AT69 że Zgierzu
Chyba tylko #lechrochpawlak i #gracjanroztocki są w tym wszystkim zdrowi
a, no i jeszcze #bonez i #gix ale to są inne stany świadomości, ponad tym teatrem kukiełek
Benc
  • 34
@mateosz_inbecki: i serio mordo, nie zrozum mnie źle, ja lubię to uniwersum, ale w obronie uszatka czy takiego bobikraja muszę powiedzieć tyle - nie wiem jakie są ich prywatne kontakty, ale jak dla mnie jest to jawne kręcenie beki, o tyle body, ten sprawniejszy umysłowo (chyba) od Tigera powinien załapać że Marcin robi se z niego jaja i zaprestać taj współpracy, zająć się dziećmi, z czego na 3 z 4 płaci
@BenzinoBayer: bodychrist to największy przykład hipokryty i po prostu zwykłego brudasa, wszędzie wepcha się byle być na świeczniku, dostał duży donejt to odrazu poleciał po słuchawki apple i każde instastory z nimi, zwykła patologia i wieczny ból dupy że ktoś ma wykształcenie, a on nie ma bo według niego to głupota ale jakby on był wykształcony to sytuacja bylaby odwrotna, śliski typ
@BenzinoBayer: Pal hajs uniwersum to tak naprawdę tylko W, Luiza, Janczar, Gix, Bonez, reszta to tylko takie krazace satelity. Już nie mówiąc o jakiś pojedynczych wywiadach. Ciekawi mnie tylko jedna co tak naprawdę sądzi W i reszta o Body czy rodzinie że Wschodniej lub Bonusie czy Sowie bo często się pojawią słowo przyjaciel
@mojenowekonto: jakieś konkretne przykłady?? Najpierw trzeba zrozumieć idee Palhajs TV i wtedy komentować. W skrócie Palhajs TV polega na tym, że główny skład czyli Wuwunio, Luiza, Bonez, Gix i Janczar cisną beke z ludzi których zaproszą w dość specyficzny sposób udając, że oni są z nimi, że są oni w składzie Palhajs tv,że są zajebisci itp...... Zapraszani powinni o tym wiedzieć. Nikt nie traktuje przecież poważnie takich niedorozwojów jak Bodykraj, Sowa,