Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: to samo wszyscy piszą o akcjach. Jak ktoś kupił w celach inwestycyjnych to co to za różnica? (Poza tym ze na akcjach nie dostanie dywidendy. I ze jak wykupi ich 50% to nie zostanie wiekszościowym akcjonariuszem xd)
@Spofity: Jak wpłacasz kasę na Revoluta? Przelew bankowy zagraniczny w moim przypadku to opłata min. 30zł lub 0,50%.
A kredytówką chcą, żeby zalogować się przez ich stronę do banku...
@Norbercikk: dokładnie, przy zakupie mam je w portfelu giełdowym tylko na czas inwestycji, ale portfel giełdowy to nie mój prywatny portfel, a nikt normalny przy zakupie BTC na giełdzie nie wypłaca go natychmiast na swój prywatny portfel, a potem przy sprzedaży znowu przelewa na giełdę xD Przecież takie zachowanie to tylko strata środków, szczególnie jak ktoś gra za grosze. Prowizja przy wypłatach, sprzedaży i kupnie zje sporą wartość xD

NO ALE
Oczywiście jak gram na giełdzie to mam je fizycznie i są moje xD Jaka #!$%@? z logiki xD


@kosti9191: Wali mnie twoja giełda. Ja piszę o bitcoinie. Ja mam swoje bitcoina w portfelu, a nie wirtualne cyferki.

a nikt normalny przy zakupie BTC na giełdzie nie wypłaca go natychmiast na swój prywatny portfel,


Każdy normalny tak robi. Może na twoich giełdach cię dymają na 3 % prowizji. Ja na bitcoinowych giełdach