Wpis z mikrobloga

To jak Oblechu, zaczynamy wyciągać teczuszki z tornistra? Czy dalej będziesz farmazonił o narzędziach, że procedura ruszyła 24h wyśledziłeś itd? Dobrze wiesz, że mieszkamy blisko siebie. Ja mogę zaczynać zabawe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pamiętajcie Oblech nigdy nie inwigilował, nie robił nic za plecami Majora, nigdy nie robił lajta z tranwestytami. To wcale nie on już 10 miesięcy temu knuł całą akcje z "Aśką i Natalką". Donejty zawsze wyświetlały się wszystkie oraz zawsze dbał o dobro osoby chorej psychicznie/upośledzonej/niezdolnej do rzeczywistego spojrzenia na to co się w okół niego dzieje itd

"Asiu napisz do mnie maila, razem coś wymyślimy" XDDDD - dla zainteresowanych materiał z tymi słowami wyśle na priv a wy już sobie wrzucajcie to dalej na tag bo nie będę wysyłał 1000 razy tego samego, nie mam na to czasu.

Poprostu złoty Centaur z tego naszego Oblecha, aż mu kamień z serca spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Teraz też Atakuje mnie? jakieś wrażliwe dane? do którego Oblecha kieruje ten post? Do którego Centaura? Proponuje by urażony zweryfikował pierw swoje konto, że on to on skoro się poczuwa do atakowania (σ ͜ʖσ)

#kononowicz #sradek #patostreamy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach