Wpis z mikrobloga

Chłop z mojej wiochy 24 lata morda chad, wysoki, piękna kobieta, miał szkółkę pływacka i popełnił samobója ehhh ja mając takie życie i wygląd jak on nigdy bym nawet o tym nie pomyślał. #przegryw #samobojstwo
  • 27
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@trike: @akaisterne: No właśnie nie dają rady bo maja presję: muszą zarabiać bo p0lka inaczej ich zostawi, nap*erdalać na siłce bo kumple wyśmieją że słaba łapa, prowadzą firmę w kraju który nienawidzi przesiębiorców itd. Ja już wypisałem się z wyścigu szczurów - robię swoje, oszczędzam i dzięki temu nie mam tego stresu. Polecam, serio.
  • Odpowiedz
  • 1
@tos-1_buratino: nie miał żadnego według mnie normalnie na instagramie niedawno wstawiali wspólne foty z wyjazdu, poza tym gość w porządku się wydawał nawet z nim parę razy rozmawiałem
  • Odpowiedz
@trike: mój kumpel z klasy podobnie, nie był chadem, ale miał dziewczynę, silny i twardy chłop miał zawsze poważanie innych, mega mózg, potrafił na studiach zamiast pofesora poprawadzić ćwiczenia z analizy itp.

przez ostatnie dni żalił się kumplowi, że ma nastrój słaby, nie może spać po nocach, kilka dni później skoczył pod pociąg
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: podałem przykład, gość na samych 5 jechał, miał przed sobą dobrą przyszłość, wszędzie by sobie poradził

z drugiej strony analiza też potrafi być trudna, fakt, że na większości uczelni jest prosta, ale jakbym Ci podesłał kilka całek do rozwiązania to sam byś zwątpił w swoje umiejętności ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@steppenwolf12: Nie rozumiem tej obsesji na uczelni odnośnie liczenia całek: kto w praktyce liczy całki? Dla mnie to zawsze był temat dla matematyków z autyzmem.
  • Odpowiedz
@trike: Ale co tak naprawdę wiesz o jego życiu? Widzisz tylko to co na zewnątrz, tj. piękna kobieta, szkółka pływacka...
  • Odpowiedz
@cyk21 czasami liczysz całki a nawet o tym nie myślisz. Jeśli masz dane spróbkowane (a takie są prawie zawsze jeśli robisz coś praktycznego) to ich suma jest dokładnie tym samym co całka
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: o to to. No i wstyd przed depresją wobec społeczeństwa.
A to choroba jak każda inna. Sam ogarnąłem jedna osobę, że ma i ma zapieprzać do lekarza, ja sam się spytałem czy mam, a nie mam wg lekarza, nic trudnego.
  • Odpowiedz