Wpis z mikrobloga

@paw4da: każdy kto ma inne zdanie to kukold? Miałem #!$%@? dzieciństwo z toksyczną matką, potem gnębienie w szkole i ostatnie kilka lat leczę się na depresję i nerwicę na które choruję większość życia. Przeczytałem o swojej chorobie z 20 książek i poznałem kilka rodzajów terapii, z czego kilka zastosowałem sam na sobie. Wiem o tym temacie dużo więcej niż jakiś debil z wykopu który naczytał się blackpilla.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: jeżeli lubisz poklepywać Julki po plecach gdy te udają depresję dla atencji, bo mają gorszy dzień to proszę bardzo, takim działaniem przyczyniasz się do tego że z depresji robi się coś jak przeziębienie. Depresja, bo chłopak nie chce się oświadczyć to żenada, to jest właśnie pojmowane przez Julki jako depresja, nie została zaproszona na imprezę i ma depresję, same robią z tego kabaret przy poklasku takich jak ty
A z
  • Odpowiedz
jeżeli lubisz poklepywać Julki po plecach gdy te udają depresję dla atencji


@paw4da: nie poklepuje nikogo udającego depresję. Upominam takich ludzi żeby nie pisali głupot jeżeli lekarz im nie stwierdził tej choroby. Co nie znaczy jednak że każda dziewczyna udaje depresje tak jak ty #!$%@?.

Depresja, bo chłopak nie chce się oświadczyć to żenada


@paw4da: ale czy ty rozumiesz że ludzie mają różne potrzeby i dla jednego czynnikiem wyzwalającym depresje
  • Odpowiedz