Wpis z mikrobloga

@01ab: uczucie smutku jest subiektywne. Milioner mający tuzin lasek do ruchania na jachcie koło bali może czuć psychicznie dokładnie to samo co bezdomny siedzący przed centralnym. I czuje, bo na tym polega depresja. Jest to choroba która nie ma ograniczeń co do stanu posiadania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@TurboDynamo: tak, locha powie lekarzowi to co chce usłyszeć, żeby ona usłyszała że ma depresję. Powie, że nie ma chęci wychodzić z domu, a w rzeczywistości co tydzień chodzi na imprezki. Umówmy się, kobiety działają na podstawie atencji, zresztą ona sama robi z tego żarty i popatrz jak odpowiada, jedna wielka żenada. Jaki jest wysyp Julek które aż chwalą się depresją, gdzie koło czegoś takiego nie stały. Jednocześnie wyśmieją przegrywa który
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: Jest przyzwoita książka o milenialsach - igen, która nieco z tego wyjaśnia. Pokazuje, ze np. w USA później się usamodzielniają, robią później prawko, spędzają więcej czasu w domu, w internecie. Samoocena im spada przez nieustanny dostęp do sieci społecznościowych.
  • Odpowiedz
no nie wiem, ja bym srał szczęściem mając różową a ona mają faceta wymyśla sobie problemy, to jest z mojej perspektywy śmieszne.

+: Ciulahej


@01ab: Przecież to Ty jesteś śmieszny pisząc "nie mam dziewczyny i przez to mam depresję" XD Co to w ogóle za powód?

Tak samo śmieszne jest utożsamianie na Wykopie "wygrywu" zależnie od tego, czy ma się laskę, a "przegrywa", gdy się jej nie ma. Co to za
  • Odpowiedz
@01ab

Przy tym jedna rada- kobieta Cię nie uszczęśliwi. Jeśli jesteś nieszczęśliwy bez niej, to będziesz nieszczęśliwy i z nią.

Pokuszę się nawet o tezę, że nie jesteś nieszczęśliwy, bo nie masz kobiety, a nie masz jej, bo jesteś nieszczęśliwy.

Najpierw poukładaj swoje życie, a potem zapraszaj do niego innych. Inaczej obydwoje będziecie dzielić wspólną niedolę.
  • Odpowiedz
@01ab:

dlaczego tak uważasz?


Bo nic nie wiesz o chorobie, jaką jest depresja ¯\_(ツ)_/¯
Jeśli będziesz deprecjonował depresję u którejś z płci, to lepiej nie będzie. Zastanów się, czy warto

@paw4da: Okej, a teraz spadaj do książek - na początek "DSM-5" (ponieważ opisane jest tam rozpowrzechnienie) i "Psychologia zaburzeń" Mineki. Przeczytaj, wróć i opowiedz nam, która płeć częściej choruje na depresję.

tak, locha powie lekarzowi to co chce usłyszeć, żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojskowy-onanista1: książki książkami, wiem o tym że można mieć depresję i chodzić na imprezy, ale prawda jest taka że spora część loch zrobiła sobie z tego jakaś kolejna opcje do otrzymywania atencji, że ona taka biedna olaku plaku.
Btw jeżeli uważasz psychiatrów za bogów to znaczy że masz infantylne podejście do życia, każdy średnio rozgarnięty człowiek może iść do niego i wyłudzić każdy lek
  • Odpowiedz
@paw4da:

książki książkami


Aha. Czyli naukę masz w dupie, liczy się tylko to, co Ty myślisz.

ale prawda jest taka że spora część loch


Skoro taka jest "prawda" i "spora część loch" tak robi, to pewnie masz na to jakieś badania?

Btw jeżeli uważasz psychiatrów za bogów


Nie uważam, uroiłeś to sobie. Zapytałam, czy psychiatra myli gorszy okres z depresją. Btw, wiesz o co pyta psychiatra przy diagnozowaniu depresji? Nie? Szkoda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojskowy-onanista1: dobra nie zesraj się wielki naukowcu, rozpatrujesz problemy atencjuszek według jakichś podstaw naukowych, to tak jakby analizować prawakow z wykopu pod takim samym względem. Tak, masz infantylne podejście
  • Odpowiedz