Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Sobota, 09 stycznia 2021. Imieniny: Marceliny, Marianny, Juliana. Słońce podniesie się dziś o 08:04. Świecić będzie 7 godzin i 38 minut, w zenicie znajdzie się o 11:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:43. Ciemna noc zapadnie o 17:11, ale gwiazd można wypatrywać od 16:26.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 32
Dżem dobry,
Chciałabym powiedzieć, że właśnie wstałam, ale idę dopiero spać. Życzę Wam miłego dnia, a Wy życzcie mi proszę dobrego spanka.

ʕʔ Pijcie dobre, cieplutkie napoje żeby grzały dzisiaj Wasze brzuszki i trochę też serduszka. W życiu liczą się małe przyjemności - poprawiają samozadowolenie i dają motywację do dalszych działań. Jak wstanę, to też sobie strzelę kawkę. Taką z pianką i syropem waniliowym. Na razie zakręcam się
Dzień dobry, pora wstać, zjeść śniadanie, zrobić obiad, bo sobota pracujaca

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana

Dla Pana @wynalazek_one najlepsze życzenia urodzinowe ()

Niebieski kupił sobie biurko do pracy, bo już niewygodnie mu się pracowało przy stole w salonie.
Dzień dobry. Dziś dopiero co wstałem i mogę powiedzieć że jestem wyspany. Dalej trzeba robić projekty. Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce to już dawno by było to skończone.

@wynalazek_one Spełnienia marzeń!

Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D