Wpis z mikrobloga

  • 96
Kotleszka, Borek, Szkolnikowski, Smokowski, Stanowski, Hajto i wielu innych z tego środowiska. Tych wszystkich ludzi łączy jedna cecha i bynajmniej nie jest to profesjonalizm, tą cechą jest narcyzm. Cecha na którą ja jestem mocno wyczulony i dziwi mnie zawsze jak ludzie lgną do narcyzów, mnie to kompletnie odrzuca. Tak jak wśród polityków częstą cechą będzie socjopatia/psychopatia, tak wśród ludzi z takiej branży będzie nią narcyzm. Skoro Włodarczyk nie został #!$%@? na śmietnik to i Kotleszka nie zostanie. Ci ludzie są łapani za rękę i ośmieszani i albo chowają głowę w piasek albo mówią, że to nie ich ręka. Osobiście lubię słuchać treści o sporcie bo się nim interesuje, ale smuci mnie, że normalnych osób, które w merytoryczny sposób bez bufonatowości o nim mówią jest relatywnie mało (patrz np. Ćwiąkała). Szkoda, ale może z kazdą aferą tajską, fejkową, molestowaniem, #!$%@? baby na pasach czy jeździe po pijaku ludzie będą tracić do nich szacunek. No ale już jutro MLE o 16, jedziemy dalej XD #kanalsportowy #weszlo
  • 18
@Sinn: Włodarczyk w tym łancuchu pokarmowym lizal dupcie samemu Bonkowi i Platiniemu, wiec spadal z dosc wysokiego konia, a Kotleszka musi lizac pupcie mejwenom, zeby posmakowac troche okruszkow ze stolu panskiego, wiec dopoki bedzie krecil liczby i cos tam bedzie sie oplacalo to go zostawia, a jak przestanie to skonczy w meczykach.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Sinn: Ćwiąkała to najlepszy przykład jaki mogłeś podać w sumie. Czysta merytoryka, wiedza i żadnych głupich, chamskich występków. Jak na moje to na podobny szacunek zasługują Dumanowski i Guziak z Eleven bo zawsze są do komentowanych meczów przygotowani na 110% i też bije z nich merytoryka, mimo że czasem zdarza im się podpalić podczas meczów które komentują. Ale to może tylko mój odchył bo komentują głównie Serie A, Mirosławski też jest
@Minieri: dodałbym jeszcze pana Rafała Wolskiego jeśli chodzi o merytorykę, warsztat i profesjonalizm...gdyby jeszcze bardziej był aktywny w internecie, mógłby mieć spory potencjał
@Minieri mam bardzo niepopularne zdanie ale kompletnie nie rozumiem zachwytów nad Święcickim. Fajnie że czytał dużo sportowych książek i zna dużo cytatów/anegdot, ale ile można tego słuchać, wciska wszędzie nawiązania na siłę, często zupełnie nie na temat. Chodzi mi o występy w jakichś programach. Nic nie doda od siebie tylko zachowuje się jak wikicytaty. Pewnie na pytanie "co jadłeś na obiad" odpowiada to samo co Andrea Agassi podczas pierwszego US Open.
@Sinn: Narcyzm jak najbardziej może być pozytywną cechą w wielu profesjach. Polega to jednak na tym, że powinien być uzasadniony, a nie wrzucany na siłę. Jest różnica w narcystycznym Ronaldo, Kanye czy Madonnie, a Kotleszcze, który próbuje wmówić innym swoją wartość fake-kontami, a tak naprawdę jest gościem z niskim poczuciem własnej wartości.
@Sinn ofc z całą resztą się zgadzam (a odbieranie narcyzmu i tak jest subiektywne)

Stan dziennikarstwa polskiego jest żałosny i jeśli chodzi o piłkę, to oprócz Ćwiąkały bronią się jedynie wspomniani przez @Minieri ludzie od Serie A. Takiego Polkowskiego czy Wiśniowskiego też szanuje, ale oni głównie operują w internecie.
Skoro Włodarczyk nie został #!$%@? na śmietnik to i Kotleszka nie zostanie. Ci ludzie są łapani za rękę i ośmieszani


@Sinn: a co takiego osmieszajacego zrobil wlodarczyk? bo z tego c owiadomo to #!$%@? przystawial sie do kolezanki i tyle, przekrocczyl granice ale bez przesady