Wpis z mikrobloga

@drim: a-ale jak to sam początek gry () przecież ja już w to 20 godzin gram ( ͡ ͜ʖ ͡) nie no, widziałem na youtube, że to faktycznie początek, więc tym bardziej się cieszę, bo od 3 dni tylko tym jestem zajęty :D
@qwerzzz: ale ostatnio nasrane wiedźminem na wykopie, nawet jedynką. Każdy zaczął przechodzić, chyba jakaś zbiorowa akcja aby CD projekt się odbił na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwerzzz ja ostatnio kupilem wieska 1 i 2 na promocji za 10.48pln i jeszcze gta 3, vc i sa w trojpaku za chyba 38 zeta () w wieska NIGDY nie gralem, musze znalezc czas XD
@qwerzzz: Też właśnie ogrywam, kupiłem w promocji 1+2+3 za 50 zł. O ile dwójka jest totalnie #!$%@?, przy trójce bawię się świetnie. Na razie ogrywam Velen, ale zrobiłem parę wyskoków do Oxenfurtu i na ziemie Novigradu. Najbardziej ciśnienie mi skacze przy grze w Gwinta :D
@qwerzzz raz to za mało, sugeruję zrobienie wszystkich znaczników, no może z wyjątkiem podwodnych na Skellige ( ͡º ͜ʖ͡º) ta gra to najlepsza gra ever, zaraz za nią kocham cyberpanka:D ...w miłości do gier Redów, tak mnie wychowano <3