Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie postać Wersow

Ta dziewczyna od samego początku bycia z Frizem miała pomysł na siebie.

O ile w przypadku Kingi można powiedzieć, że wykonywała z większą lub mniejszą chęcią wizję Friza i była kierowaną, to w przypadku Wersow można jasno stwierdzić że to ona kieruje tym co się dzieje i w jakim kierunku.

Ostrożna budowa wizerunku skierowana głównie do młodszej części widowni na samym początku, stopniowe wzrost zaufania oraz budowa własnej wizerunku.

Następnie rośnięcie na najsilniejszą influencerke polskiego internetu na fali popularności Friza.

Aż po budowę marki własnej "Wersow" (nie ekipa, nie Friz i Wersow ale *wyłącznie* Wersow, kontakty reklamowe, branża beauty, własny box kosmetyczny jak Kylie Jenner.

W chwili obecnej na tak silna pozycję na rynku, że całkowicie serio mogłaby odciąć się od ekipy i Friza bez utraty wizerunku czy zasięgów.

Nie wiem czy to pomysl, który miała od początku, wiem, że jej rodzina to znaczący przedsiębiorcy więc dziewczyna ma dobrych doradców.

Ciekawie jak to będzie wyglądało w przyszłości, ale nie zdziwię sie, jeśli Wersow przyćmi całą resztę ekipy z Frizem włącznie.

#friz #youtube #polskiyoutube
  • 6