Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie przeczytałem post na wykopie że związki polak + kobieta innej narodowości nie istnieje xD

Gdzie wy żyjecie? W pcim dolnym? Ja mam za sobą związek z azjatką, a obecnie od 2,5 roku z francuską. Mam 26 lat.

Moim zdaniem jak ogarniasz angielski to nie ma żadnych przeszkód, aczkolwiek przyznam że i w moim przypadku przy 1 dziewczynie (tej azjatce) to ledwo mówiłem i dukałem xD nasze spotkania były zabawne, ale widocznie jej się podobałem i mimo to chciała ze mną być.

skąd takie przekonanie że kobieta z zachodu nie spojrzy na polaka?

#zwiazki #tinder #rozowepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff743d08e1c8b000b7efda9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Osobiście uważam że Polak może mieć jakieś szanse. Tutaj raczej wynika to z kompleksów wmawianych przez media i p0lki oraz rozkładu populacji. Sam związki Polaków z zagranicznymi kobietami znam tylko że słyszenia i jakiś plotek, wśród znajomych nigdy nie miałem z takim do czynienia. Natomiast w drugą stronę widzę że o wiele więcej moich koleżanek z czasów szkolnych ma zagraniczne nazwiska. Prawdopodobnie wynika to z tego że do Polski przybywa
@AnonimoweMirkoWyznania: hahaha dzięki bogu rzadko już tutaj zaglądam. Wykopy to jednak inna rasa. Byłem kiedyś na Erasmusie i tam poznałem swoją dziewczynę, a potem wyjechałem do USA, i przez to przez ostatnie 7 lat miałem same dziewczyny innych narodowości - Litwinkę, Azjatkę, Czarną, Pół-czarną, i chyba ze 3 latynoski. Nigdy w życiu żadnej dziewczynie się nie podobało to że jestem Polakiem, albo było im to obojętne, albo były zachwycone, że znam
GwiezdnyWarchlak: P0lki to glowny towar eksportowy Polski. Oczywiscie ze isteniaja polacy ktorzy maja zagraniczna dziewczyne tylko najczesciej jest to:
- azjatka (vide ty)
- Ukrainka
- Moldawianka
- Armenia itd

Czyli wszystko na wschod. Procent p0lek z zachodnimi chlopakami niszczy totalnie ilosc facetow z zachodnimi dziewczynami. Ja tez mialem i niemke i francuske i hiszpanke i brytyjke za dziewczyny. A zone mam Polke ¯\(ツ)

A co do innych kolorow
OP: Do „GwiezdnyWachlak” > Czyli wszystko na wschod. Procent p0lek z zachodnimi chlopakami niszczy totalnie ilosc facetow z zachodnimi dziewczynami. Ja tez mialem i niemke i francuske i hiszpanke i brytyjke za dziewczyny. A zone mam Polke

Czemu polke? Ja odkąd spotykam się tylko z dziewczynami zza granicy to jakoś mam niechęć na nasze kobiety - jakiegoś wstrętu się nabawiłem. Możliwe że przez wykop nabawiłem się jakiś przekonań

Zaakceptował: sokytsinolop