Wpis z mikrobloga

Wjechała nowa zabawka, prawdopodobnie kokpit do zmiany na krótszy, ale najpierw trochę pojeżdżę.
Canyon Ultimate CF SL 8 Disc WMN. rozmiar S.
Protip.
Jeżeli będziecie kiedyś wybierać rower od Canyona i stanie na rozmiarze S lub M (przełom rozmiarów), weźcie S. Trust me :D.
#velominati Zasada 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa #pokazrower
uysy - Wjechała nowa zabawka, prawdopodobnie kokpit do zmiany na krótszy, ale najpier...

źródło: comment_16100312998PzW2MOIz9hfEmIjBooncV.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panato: Ciekawe rozwiązanie ta sztyca, ale w zasadzie nie wiem co na wnieść do całości. Fakt że pochylenie ustawia się raz i nie rusza. Pewnie i tak zmienię na lżejszą.
@Dru_Gru: U mnie to już 3N+1 ;)
  • Odpowiedz
@kuraku: Troche inna geo (reach, stack)...oraz dostępność ;).
Ale kurła, ja mam 172cm i 82cm przekrok, to jest rozmiar damski S z mostkiem 90mm i jest długi jak nie wiem co :F.
Męski musiałby być XS.
  • Odpowiedz
@uysy: wnieść ma uginanie się na dziurach, zamiast strzała w kręgosłup przejmie go sztyca. Dociśnij ciężarem ciała to zobaczysz jak się ugina. IMHO bardzo poprawia komfort.

Przy okazji ustawiania kąta przesmaruj też wewnątrz pastą montażową do karbonu, bo pióra lubią się przesuwać. U mnie się skończyło na kleju, ale to był chińczyk, więc wiadomo, że chłopaki stawiają na jakoś.
  • Odpowiedz
Ale kurła, ja mam 172cm i 82cm przekrok, to jest rozmiar damski S


@uysy: Gdy przeglądałem ich segment endurance też się dziwiłem, że przy moich 176 cm proponuje S jak dla mikrusów, ale ponoć canyonowa tabelka działa nad wyraz dobrze :D

Zazdraszczam zakupów ;)
  • Odpowiedz
@uysy: No nie jestem pewien czy dobrze radzisz z rozmiarem. Ja byłem na granicy M i L i kupiłem M. Nie wiem czy dobrze zrobiłem - liczyłem, że będzie ciut większy. Mam też speca i w specu M (54) i jest dla mnie OK).
  • Odpowiedz
@radkie: Porównywanie innych marek do Canyona jest mocno nietrafione (rozmiary).
Jest spora szansa, że Speca masz po prostu za dużego. Lub nie jesteś przyzwyczajony do takiej pozycji jaka jest w Canyonie.
Na Bikefittingu byłeś?
  • Odpowiedz
@uysy: Nie, nie byłem. Głupi byłem i myślałem, że rozmiarówka jest w miarę uniwersalna. Ale siodełko poszło max do tyłu i jest OK. A z rozmiarami może jest tak jak mówisz, że przyzwyczaiłem się do speca i dlatego marudzę :-) szerokości i kilometrów bo szosa bardzo ładna.
  • Odpowiedz