Wpis z mikrobloga

Wjechała nowa zabawka, prawdopodobnie kokpit do zmiany na krótszy, ale najpierw trochę pojeżdżę.
Canyon Ultimate CF SL 8 Disc WMN. rozmiar S.
Protip.
Jeżeli będziecie kiedyś wybierać rower od Canyona i stanie na rozmiarze S lub M (przełom rozmiarów), weźcie S. Trust me :D.
#velominati Zasada 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa #pokazrower
uysy - Wjechała nowa zabawka, prawdopodobnie kokpit do zmiany na krótszy, ale najpier...

źródło: comment_16100312998PzW2MOIz9hfEmIjBooncV.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: Troche inna geo (reach, stack)...oraz dostępność ;).
Ale kurła, ja mam 172cm i 82cm przekrok, to jest rozmiar damski S z mostkiem 90mm i jest długi jak nie wiem co :F.
Męski musiałby być XS.

@uysy: na moje oko masz sporo za mały ten rower. Przy 171cm wzrostu i 80 cm przekroku, support Canyona polecał mi rowery S/M, za każdym razem wybierałem M i rozmiary są idealnie
  • Odpowiedz
@Desmosedici: Wsiało na FB i OLX, ale to nie ten za 12k, damski wisiał chyba tylko jeden z tarczami.

@teryuu: Albo ktoś w Canyonie się jebnął, albo źle zrozumiałeś. Realnie jest to kurła niemożliwe aby osobie przy Twoich parametrach polecili M, no fucking way (mówię np o Endurance). No nie ma szans. To, że masz wygodny rower, nie znaczy że masz poprawny rozmiar :).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uysy: co do rozmiaru to poprzednik się myli. Mam identyczne wymiary co ty i zawsze gdy patrzyłem sugerowanym jest S. Z m(54) nawet u innych producentów jest problem bo zalecają 52
  • Odpowiedz
@Desmosedici: No to jest niemożliwe aby podali mu takie rozmiary dla Endurance, gdzie S zaczyna się od 173cm wzrostu ;F.
@teryuu: chciałbym zobaczyć zdjęcie Ciebie na Endurance i dziewczyny na tym Ultimate. Zdjęcie z boku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desmosedici: mam teraz tego Treka Emonda ALR 5 w rozmiarze 54, idealnie środek rozmiaru według treka. I co? I jest za duży. Do dupy! No ale teraz pora na Canyona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sudi13: wszystkie Canyony tak chyba przychodzą (sprawdź sobie unboxing na YouTube). To jest uzywka w stanie idealnym. Za sporo taniej niż nowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uysy: kokpit do wymiany tzn baranek i klamkomanetki? Jak będziesz chciał sprzedać daj znaka bo może będę chciał w swoim baranka zamiast prostej kiery zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uysy:

Albo ktoś w Canyonie się jebnął, albo źle zrozumiałeś. Realnie jest to kurła niemożliwe aby osobie przy Twoich parametrach polecili M, no fucking way (mówię np o Endurance)


Dobra, totalnie mi się popieprzyło i tylko w błąd wprowadzam. MTB mam rzeczywiście M i canyon doradzał S lub M i wziąłem większy. W przypadku szosy to rozmiary o jeden w dół od tego co pisałem, ja mam szosę S, dziewczyna
  • Odpowiedz