Wpis z mikrobloga

#radio357 #radionowyswiat #radio #trojka
Tak sobie słucham od 5.01 Radia 357 i kurde, jest dobrze. Trochę jest trójkowego kombatanctwa, jest dad-rock, klimat boomerski momentami ale za to kochałem Trójkę. Muzycznie to, co mam na półce z płytami, to inne klimaty ale nie po to słuchałem Trójki. Raczej dla głosów i poczucia "bycia u siebie", które te głosy mi dawały. Odnalazłem się w 357. Jest dobrze i bez polityki.
Niestety przy okazji opuszczam grono fanów Radia Nowy Świat, które mnie dobija upolitycznieniem i chrzanieniem Bukartyka co piątek.
#oswiadczeniezdupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@g455: Tem sam problem mialem, robiłem pare podejść i za każdy razem jakieś gadanie o nie wiadomo czym. Raz jedynie trafiłem na audycje badacha wieczorem i ją mogę bardzo polecić. Super sie go słuchało i duzo fajnych rzeczy puszczał do których potem wracałem.
@dzana: Ja poza piątkowym porankiem z Mannem i jego synem oraz poniedziałkami z lekko zaspanym Orłosiem nie potrafiłem słuchać RNŚ w godzinach porannych. Jakieś pierniczenie plus obowiązkowe przytyki do obecnej władzy. Sam nie lubie PiS-u i cąłej reszty tej ekipy ale w RNŚ leciały teksty na poziomie ucznia, który tak nie lubi szkoły, że na każdej lekcji mówi głośno "dupa", żeby były heheszki. Aaa jeszcze w piątki lubiłem Marcelinę Słomian, bo
@pixtri: Młody Mann, to nie moje klimaty muzyczne ale jak już mówimy o RNŚ, to z tymi młodymi z próbnych lotów, to średnio im wyszło. Mam wrażenie, że większość z nich na muzyce zna się "tak średnio bym powiedział".
@g455: Dlatego przestałem ich słuchać. Lubię jak radio do mnie mówi ale słuchając RNŚ miałem czasami wrażenie, że słucham radia robionego przez amatorów z osiedla mimo, że sporo znanych nazwisk ściągnęli do siebie.
RNŚ będę włączać tylko na audycje młodego Manna, bardzo mi pasował


@pixtri: Kiedy są jego audycje? Jest dostępne nieoficjalne archiwum radia nś, wszystko z ostatniego miesiąca. Sprawdził bym sobie co lepsze audycje.