Wpis z mikrobloga

Mmmmm... Pterodakyl 2.0.

Pocięty i w garnku już nie robi takiego wrażenia... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Scooterek: Mnie w sumie dziwi reakcja na koguty. Ale z drugiej strony większość wypoku to chyba jakieś miastowe, co nigdy mięsa w postaci przedobróbkowej (żywej) na oczy nie widziały. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: Ja widziałem, nawet ubijałem z babcią gęsi, spuszczałem z nich krew na czerninę i obierałem z piór, a i tak ten kogut wygląda dla mnie no... delikatnie mówiąc mało apetycznie.
  • Odpowiedz
@Minieri: No, ta fotka wygląda jak z sadistica, gdzie pokazują mieszkanie kanibala i to co ostatnio sobie usmażył, ale go namierzyli i nie zdążył skonsumować ostatniej potrawy( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mnie w sumie dziwi reakcja na koguty. Ale z drugiej strony większość wypoku to chyba jakieś miastowe, co nigdy mięsa w postaci przedobróbkowej (żywej) na oczy nie widziały. ¯_(ツ)_/¯


@anonymous_derp: Możliwe. Nie oceniam. Może dziwią się, bo są po prostu przyzwyczajeni do typowego wyglądu "pieczonego kurczaka", takiego jak na ładnych zdjęciach czy obrazkach. A to co postuje op... no trochę od tego wyglądu odbiega. Ja obserwuję ten tag właśnie dla
  • Odpowiedz