Wpis z mikrobloga

@sphinxxx ciekawe, a wymagania mają z kosmosu jak na dzień dobry, czyli znajomość x ustaw, u rozporządzeń itp. jestem ciekaw kto z ulicy będzie się uczył ustaw na rozmowę kwalifikacyjną. ( ͡º ͜ʖ͡º) no chyba że liczą że przyjmą już kogoś z innego miejsca na operatora i to już ustawione kto zostanie zatrudniony ¯_(ツ)_/¯
@Niedzwiedzmin: nie podadzą 4500 brutto. Od jakiegoś czasu uposażenie jest takie same w prawie wszystkich cprach czyli 3900 brutto. Wyszkolenie operatora w wariancie minimum to 2 tygodnie, więc zastąpić go jest debilnie łatwo. Dlatego też ministerstwu nieszczególnie zależy na trzymaniu ludzi w tej pracy
@Niedzwiedzmin: Podstawa 3805 zł brutto. Do tego dochodzą dodatki oraz dodatkowe uposażenie w postaci 13 pensji, dodatku za godziny nocne, wczasy pod gruszą, biurkowe.

Co do wpisów @WzAzgadula ciężko mi stwierdzić w którym jest CPR, ale poznański ośrodek jasno zdaje sobie sprawę, że jesteś prawcownikiem Urzędu Wojewódzkiego. Jedynie ośrodek w Warszawie jest dziwny, bo wchodzi w jurysdykcję miasta stołecznego a nie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Co do wkuwania treści ustaw
@insystem czy dodatki są miesięczne? Do takiej pensji zgaduje coś muszą dorzucać co miesiąc? Czy dodatek nocny dalej na poziomie 2-2,5zl brutto za 1h? Jak bardzo powalony grafik teraz?

Później wczytam się w AMA, mogę priv ewentualnie?
@Niedzwiedzmin: Możesz priv. Dodatki to zależy od urzędu, są takie co mają oprócz uposażenia podstawowego 900 zł miesięcznego dodatku (dla każdego) a są takie (Pozdro #bialystok) które nie mają niczego i gdyby nie zwiększenie uposażenia do 3805 zł brutto jechaliby za najniższą krajową :>
Zgodnie z działaniami Urzędów dodatki dostajesz miesięcznie do pensji na określony czas (np. od stycznia do czerwca 900 zł) po czym w lipcu przychodzi ten sam
Jak ja cholernie tęsknię za panowaniem Ilony S... 

@insystem: to jest was niewielu. U nas nikt nie tęskni a wręcz odwrotnie niepokoi fakt powolnego awansu w strukturach MSWiA zbliżając się do nowopowstałego krajowego centrum monitorowania spr
@WzAzgadula:

Czy Ilona ma swoje minusy? Tak
Czy ma sporo za uszami? Tak
Czy tworzyła SPR jeszcze zanim istniała Ustawa? Tak.
W gruncie rzeczy bardzo dbała o dobro Operatorów. Ilona jest bardzo kompetentna w sprawach SPR sądzę, że najbardziej kompetentną osobą ze wszystkich osób w kraju i nikt nie wie o działaniu SPR tyle co ona. Oczywiście ma swoje minusy, jak każdy, ma swoje wady. Dużo dobrego też poczyniła swego czasu