Wpis z mikrobloga

@Arkos12: ja osobiście zdjęć nie wrzucam, bo nie mam już gdzie (po pierwszym morsowaniu oczywiście zdjęcie było na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale fajnie że ludzie to promują, nawet jeśli tylko dla lajków.

Zdrowsze społeczeństwo to szczęśliwsze społeczeństwo, a tego w tym z smutnym jak ***** kraju potrzebujemy ʕʔ
@Arkos12: Zacząłem na początku października i mogę powiedzieć, że dzięki morsowaniu poznałem kilka fajnych miejscówek do których inaczej bym się nie wybrał, bo nie byłoby po co. Mam pretekst żeby ruszyć dupę na świeże powietrze, dotlenić się, spotkać się ze znajomymi, zaliczyć jakąś wycieczkę przy okazji.
I, tak jak wielu Mirków powyżej napisało, możliwości jakichkolwiek aktywności są teraz skrajnie ograniczone.
A że socjale zasrane tym? Takie czasy że ludzie postują każde
@Rocky_Zuma_Skye: tak to aktywnosc fizyczna. no #!$%@? jak dzieciom trzeba tlumaczyc.. wychodzisz z domu na godzine, robisz dosc solidna rozgrzewke, jakies siady plus bieg, pozniej wchodzisz do jeziora, pozniej ognisko. mozesz zamienic to na lezenie na kanape i ni #!$%@? sie nie zgodze, ze w obu przypadkach nic nie robisz. do wszystkiego sie ludzie #!$%@?, brak slow panowie.