Wpis z mikrobloga

@nivenerr: nie czytałem tego konkretnego komiksu, ale od niedawna jest wydawana "sknerus i kaczor donald" jako równolegle do aktualnie nowego zbioru z serii Kaczogrod. Bodajże w 4 tomie sknerusa jest opowieść o tym jak zaczynał swoją karierę (caly tom) - min. wlasnie wyjazd do Ameryki itd. Mam nadzieję, że w kolejnych tomach będzie kontynuacja, bo całe życie czytałem KD, a tutaj taka ciekawa historia się kryła ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@wafel93: Wyszedł tom 5 i tam było kopanie złota w Klondike, budowanie skarbca i spotkanie z Donaldem i siostrzeńcami. W tym miesiącu będzie tom 6 i też mają byc komiksy z "Życia Sknerusa"
  • Odpowiedz
@nivenerr: Ten komiks to zupełnie inne spojrzenie na uniwersum i na samego Sknerusa. Pamiętam jak dziś w jakim szoku byłem, gdy Sknerus okazał się #!$%@?, gdy wynajął ludzi by puścić z dymem wioskę tubylców, bo wódz nie chciał z nim ubijać interesów.
  • Odpowiedz
@wafel93

nie czytałem tego konkretnego komiksu, ale od niedawna jest wydawana "sknerus i kaczor donald" jako równolegle do aktualnie nowego zbioru z serii Kaczogrod. Bodajże w 4 tomie sknerusa jest opowieść o tym jak zaczynał swoją karierę (caly tom) - min. wlasnie wyjazd do Ameryki itd. Mam nadzieję, że w kolejnych tomach będzie kontynuacja, bo całe życie czytałem KD, a tutaj taka ciekawa historia się kryła ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Kempes: @D3v0: @iczi: @nivenerr: @yeloneck: Della Duck utknęła na księżycu po misji astronomicznej jednak nikt o tym nie wiedział. Pomogli jej Lunarianie wydostać się stamtąd.

Nadal nie wiadomo kto jest ojcem natomiast. Polecam reboot Ducktales 2017 - 3 świetne sezony genialnie wyjaśniające sporo wątków pobocznych tego typu. Naprawdę genialnie zrobione i postacie są dużo ciekawsze niż w oryginalnej wersji.
  • Odpowiedz
@nivenerr:

W Gigantach Sknerus zawsze był takim chytrym biznesmenem a tutaj pokazane było to z innej strony, że Sknerus był #!$%@? bezwzględny w drodze do bogactwa i nie cofał się przed niczym by tylko rozmnożyć pieniądze.

Przecież to był jeden, jedyny raz, kiedy Sknerus faktycznie zniżył się do takiego świńskiego poziomu, co zresztą odbiło się mu czkawką, bo został przeklęty przez szamana tej wioski, którą wcześniej nakazał spalić, a wszystko, co
  • Odpowiedz
@nivenerr: też zbierałem Giganty, pierwsze miałem pewnie mając z 6-7 lat, do tego od czasu do czasu Kaczor Donald (ale Giganty zawsze, miałem cztery albo pięć serii) i pamiętam jak mając 10-11 dorwałem chyba jakoś na święta ten komiks, wydanie specjalne, w kiosku (teraz jak googlam to wydany 01/2000 - to by się zgadzało, na pewno była zima a pod koniec tego roku już przestawiłem się na czasopisma komputerowe) i właśnie
  • Odpowiedz
@nivenerr:

UWAGA SPOJELER NIE CZYTAĆ JAK NIE ZNACIE KOMIKUS

Przecież w oknie już machali rodzice sknerusa do Swoich wszystkich odjeżdżających dzieci. Ale oboje( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak nie pamiętasz to Sknerus wiadomość o śmierci swojej mamy dostał gdy był jeszcze w Ameryce gdy został ujęty przez zbirów i w momencie usłyszenia wiadomości gołymi rękoma rozerwał dwa kominy parostatku do którego został przywiązany.

Siostry razem ze Sknerusem
  • Odpowiedz
@ZlotySiekacz: O jejciu (ʘʘ)()!?!? Dziekuję mireczku!!Ja miałem dwa tomy przygód skneruska ale widziałem że później wyszedł jakiś dodatkowy tom zawierający przynajmniej jedna dodatkową historię której nie znałem a wiedziałe tylko,że sknerus wrócił z siostrzeńcami do zamku swojego rodu. Zarządzam operację czytu-czytu ()[]( ͠°
  • Odpowiedz