Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś ze strony taniaksiazka pl? Jak szybko wysyłają zamówienia bo dopiero po opłaceniu się przyjrzałem, że planowana wysyłka jest na 11 stycznia a mamy 6 czyli gdzieś dopiero 13 by przyszła ( ͡° ʖ̯ ͡°). Najchętniej bym anulował i zamówił na jakimś allegro żeby szybciej wysłali, ale chyba się nie da.
#ksiazki #czytajzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ankieciarz: ja zamawiałem :D i zrobiłem tak jak piszesz. Najpierw zamówiłem w jednej księgarni. Po tygodniu stwierdziłem że to pier%&*# i zamówiłem jeszcze raz to samo na taniaksiazka.pl

Nie dość że książki przyszły szybciej niż te z pierwszego zamówienia, to kupiłem w tej samej cenie, jedną książkę więcej. Tak więc polecam ten sklep.

Acha, fakt że książki mają przyjść tak późno, to twoja wina. Było przewidzieć że w święto 6
  • Odpowiedz
  • 3
@Ankieciarz to zależy, przy produkcie zawsze jest w ile wysyłają, czasami w 24 h, a czasami w 1-3 dni. Ale ogólnie wszystko sprawnie i zazwyczaj wcześniej niż podawali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ankieciarz: zamawiam i sobie chwalę ze względu na ceny, ale mając presję czasu raczej bym ich unikał, zamówienia najczęściej dostaje po tygodniu. Z szybkich księgarni to raczej tantis.pl lub znak.com.pl. Tania książka podaje dość realne terminy wysyłki, nie zdarzyło mi się otrzymać paczki po przewidywanym terminie.
  • Odpowiedz
@Ankieciarz: spoko sklep, kiedyś po opłaceniu zamówienia okazało się, że jedna książka jest niedostępna i wziąłem jakąś inną w zamian ale przekroczyłem pierwotna cenę i już nie chcieli dopłaty. Jesli zależy Ci na czasie to polecam bonito i odbiór osobisty, w wielu miastach mają punkty i następnego dnia już można odebrać zamówienie.
  • Odpowiedz
Cześć! Czas realizacji zamówienia zależy od wybranych produktów oraz sposobu dostawy. W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu - postaramy się rozwiać wszelkie problematyczne kwestie :) Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy :)
  • Odpowiedz