Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2154
#usa
Każdy film o USA - żeby zdobyć jakiś budynek rządowy potrzeba miesiecy przygotowań

Rzeczywistość - 100 Redneckow wbija i czyta dokumenty państwowe

Hmmm
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: ciekaw jestem czy tam czasem nie było jakichś szpiegów obcych mocarstw, którzy dodatkowo sprowokowali zamieszki żeby dostać się do budynku rządowego xdddd taką mam rozkminę po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciekaw jestem czy tam czasem nie było jakichś szpiegów obcych mocarstw, którzy dodatkowo sprowokowali zamieszki żeby dostać się do budynku rządowego xdddd taką mam rozkminę po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Positano1: raczej Rosja i Chiny #!$%@? że to było takie łatwe ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: To samo z epidemia, zawsze jakies super-sluzby specjalny odcinaja teren, samoloty, smiglowce, wojska, in real life nadchodzi pandemia: we wtorki zamykamy fryzjerow a we srody pilates
  • Odpowiedz
ciekaw jestem czy tam czasem nie było jakichś szpiegów obcych mocarstw, którzy dodatkowo sprowokowali zamieszki


@Positano1: Jeśli poważnie pytasz o wtyki obcych mocarstw, którzy dodatkowo prowokowali zamieszki w celu destabilizacji systemu demokratycznego USA, to na pewno jest jeden taki człowiek (ale nie szpieg, szpieg to zdecydowanie za dużo powiedziane, szpiedzy mają realne kompetencje w swoim zawodzie), ale nie mogę zdradzić jego inicjałów nawet. Mogę jedynie powiedzieć, od lat 80. prał
  • Odpowiedz
@Positano1
@karygodnykartofel
Bo rzeczywistość to nie amerykański film. Ludzie są o wiele bardziej ułomni niż się wam może wydawać. Pandemia pokazała to doraźnie - rządzący podejmowali debilne decyzje na całym świecie, popełniając nawet te same błędy dwa razy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OCIEBATON: już sobie wyobrażam następne mission impossible gdzie Tom Cruise zamiast sprzętu szpiegowskiego idzie do obozu imigrantów i wynajmuje 100 osób za kilka banknotów XD
  • Odpowiedz