Wpis z mikrobloga

@FPmaster: Dziwne, wiec filmik w którym floyd jest duszony przez policjanta to pewnie fake? Nie wiem, to przecież nie jest tak, ze oddychać musisz jedynie po narkotyckach. Nieważne, co brał, prawo jest prawem, a wszystkie dowody jednoznacznie wskazują, ze był uduszony. Sekcja oczywiście wykazała znaczna ilość dragow, ale to chyba nie powód do egzekucji na ulicy xD
  • Odpowiedz
  • 148
@vojtyla kochany, Ty nie zrozumiałeś podstawowej kwestii. Nikt nie broni policjanta, przesadził, ale my się śmiejemy z podwójnych standardów lewicy.

Babka zastrzelona w Kapitolu.
-Dobrze należało się

George Floyd uduszony
-Oburzające!

Zamieszki w DC.
-Hołota, strzelać!

Zamieszki BLM i Antify (znacznie bardziej destrukcyjne i grabieżcze)
-Defund the Police! Walka o prawa i równość rasową.
  • Odpowiedz
Dziwne, wiec filmik w którym floyd jest duszony przez policjanta to pewnie fake? Nie wiem, to przecież nie jest tak, ze oddychać musisz jedynie po narkotyckach. Nieważne, co brał, prawo jest prawem, a wszystkie dowody jednoznacznie wskazują, ze był uduszony.


@vojtyla: Ignorancie kilka faktów dla ciebie abyś przestał #!$%@?ć głupoty:

1. Floyd zmarł w SZPITALU, a nie podczas interwencji policji.
2. Sekcja zwłok nie wykazała żadnych uszkodzeń krtani czy karku.
3.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dziwne, wiec filmik w którym floyd jest duszony przez policjanta to pewnie fake? Nie wiem, to przecież nie jest tak, ze oddychać musisz jedynie po narkotyckach. Nieważne, co brał, prawo jest prawem, a wszystkie dowody jednoznacznie wskazują, ze był uduszony.


@vojtyla: Ignorancie kilka faktów dla ciebie abyś przestał #!$%@?ć głupoty:


1. Floyd zmarł w SZPITALU, a nie podczas interwencji policji.

2. Sekcja zwłok nie wykazała żadnych uszkodzeń krtani czy karku.

3.
  • Odpowiedz