Wpis z mikrobloga

znam kilka bardzo spoko mirabelek które rzuciły wypok i nie zamierzają tu wracać bo jest jednym wielkim szurskomizoginistycznoksenofobicznym ściekiem
a będzie tylko gorzej (tzn coraz więcej normalnych osób bdz stąd uciekać)
proponuję więc radykalne\* rozwiązanie:
1. absolutny zakaz głoszenia mizoginistycznych treści czyli (między innymi):
-ban na 99.992137% treści z tagów #przegryw #blackpill i pokrewnych (tzn pod tym pierwszym możnaby się poużalać np na przemoc w domu niepełnosprawność choroby psychiczne czy coś w tym rodzaju ale dla drugiego nie widzę sensownego zastosowania)
-całkowity zakaz używania incelskiej nowomowy tj np słów typu julka cuck kuklod białorycerz simp p0lka i wszelkich ich odmian
-zakaz defekowania pod wpisami różowychpasków komentarzami sugerującymi dawanie dupy puszczanie się zarabianie cipą albo że baby so gupie czy cokolwiek no ogólnie atakowania i psucia atmosfery w jakikolwiek sposób
2. absolutny zakaz szuryzmu i ksenofobii czyli (między innymi):
-zakaz pisania o #konfederacja czy #korwin w kontekście innym niż negatywny
-bezwzględny zakaz atakowania kogokolwiek za rasę orientację seksualną identyfikację płciową miejsce urodzenia wagę wygląd (czyli w praktyce wykarczowanie 99.992137% komentarzy na stronie gównej hehs)
-zakaz używania wszelkich krindżowych zwrotów typu lpg (((oni))) żymianie inżynierowie ze wschodu
-ban na dodawanie znalezisk z domen typu nczas euroislam wsieci tvp niezalezna magnapolonia (lista powinna być duuuuuuużo dłuższa) i wszelkich filmików typu korwin/bosak/memcen/bekowicz/sośnierz ORA LEWACTWO
3. no ogólnie egzekwowanie regulaminu przez moderację i usuwanie wszelkiej mowy nienawiści ofensywnych toksycznych komentarzy i bezwzględne tępienie jakichkolwiek prób publicznego linczowania stalkingu doxingu etc

to oczywiście tylko zalążek i kilka wstępnych pomysłów ale już samo wprowadzenie ich powinno uczynić wypok sporo lepszym duuuuuuuuuużo mniej toksycznym i odstraszającym normalnych ludzi miejscem

#4konserwy #neuropa #wykop #moderacjacontent #moderacja #pomysl
@m__b @a__s @wykop

\*a tak naprawdę to wcale nie radykalne tylko oczywiste dla każdego normalnego człowieka
źródło: comment_1609964948pjUPcKfSWeyH1gNMaNQXo1.jpg
  • 34
@Chodtok: 2/10 bo odpisałem. Przebija cipocentryzm przez ten wpis - co mnie to obchodzi, że mirabelki odchodzą? Delikatnie naruszona strefa komfortu płatka śniegu i już trzeba się spłakać? Życie jest brutalne i nie wszyscy będę pierdziec kwiatkami i z każdym się zgadzać.
@Chodtok: Potraktujmy to jako zawór bezpieczeństwa. Jak nie będzie można dać upustu swojej frustracji i złości w internecie to gdzie? Tagi, które mnie nie interesują wrzucam na czarnolisto i lurkuję za sensownym contentem. Może to tylko moja teoria,(tutaj ubierz foliową czapeczkę) ale wyczuwam tutaj celowe nakręcanie spirali nienawiści przez agentów. Problem wojny płci będzie tylko narastał póki co, bo sensownego sposobu wyjścia z tej sytuacji nie widzę(,)