Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czlowiek_robot: 1.5 ecoboost 150KM. Prowadzenie jak w Focusie czyli naprawdę spoko. Auto jest solidnie wygłuszone, dopiero powyżej 120 słuchać trochę szum powietrza. Poza tym pakowne z mnóstwo miejsca szczególnie na tylnej kanapie, która można przesuwać. Auto wyposażone jest w mnóstwo systemów, kamer, radarów itp. Dynamika przyzwoita, można bez problemu wyprzedzać. Największy plus tego silnika to spalanie. W cyklu mieszanym mam ok 7,5. W trasie 6 na luzaku przy normalnej jeździe.
Pobierz qualin - @czlowiek_robot: 1.5 ecoboost 150KM. Prowadzenie jak w Focusie czyli naprawd...
źródło: comment_1610033175OnNxhM5H29YgrSp2y5y19y.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek_robot: w tym temacie nie pomogę. Najlepiej podskocz do salonu i zapytaj. Na pewno możesz na spory rabat liczyć. Na Kuge tak 20-25 tys spokojnie dostaniesz jak pogadasz + 5 lat gwarancji, która można przedłużyć do 10 lat za ok 160 zł rocznie jak się skończy podstawowa. To jest takie ubezpieczenie o nazwie GW12, ale działa na podobnych zasadach jak gwarancja ;)
Jeżeli chodzi o cenę i warunki finansowania to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiek_robot: mam podobną auto naprawdę jest fajne sprawuje się ok po długiej trasie na plus dynamika wygoda spalanie minus, światła doświetlające zakręty okazało się że funkcji brak i czujnik deszczu w śniegu nie działał prawidłowo potrafiłem nic szybę cała zachlapaną a wycieraczka nie ruszała szybciej, musiałem włączać na szybszy tryb i cofać na auto by wycieraczka dostosowała prędkość do sytuacji