Wpis z mikrobloga

@kwarctopiony: Nuda a męczące to 2 rozne pojęcia?
Tzn. męczące rozumiem, ze po robocie jestes wyczerpany psychicznie/fizycznie a nuda to nooo nuda po prostu :D
Moja opinia? Nuda 6/10 męczące 3/10

Dlubanie w programach, dobieranie kabli, liczenie 100 wspolczynników odbicia scian. Sa luzie tym zafascynowani, ja tego nie lubilem i szybko zmienilem robote na "normalną". Nie związaną ze studiami w ogole.
@kwarctopiony: Pierwsza praca po studiach czy praca jako projektant? Bo to jednak 2 różne rzeczy. Po studiach możesz pracować jedynie jako asystent projektanta, bo nie masz uprawnień. O pracę nie jest trudno jednak nie licz na dużo więcej niż minimalna na początek. Ja mam fajne doświadczenie z pierwszej pracy w biurze jako asystent projektanta konstrukcji. Trafiłem na fajny (młody i dynamiczny xD) zespół, ciekawe projekty ale akurat moje biuro było dość
@kwarctopiony: Ciężko powiedzieć - niektórzy to lubią, mnie np taka praca mocno męczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podpisuję się pod tym co napisał @unlucky_fellow - praca bywa stresująca, często zdarza się, że termin goni i trzeba tłuc nadgodziny, a kasa jest raczej kiepska, zwłaszcza jak nie masz uprawnień. Ale i tak lepsze to niż praca na budowie moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)