Wpis z mikrobloga

@Nihas: przedwczoraj byłem antyszczepem, wczoraj patusem, dzisiaj jeszcze czekam na nowe określenie nieposłuszeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) może niebezpieczny dla zdrowia publicznego?
  • Odpowiedz
Jak ktoś miał się zarazić na torze kartingowym jeśli sprzęt byłby dezynfekowany


@Nihas: masz nie myśleć i nie zadawać pytań, masz słuchać i się dostosować, czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Rabusek:
  • Odpowiedz
@Nihas: z mojej strony? Ja akurat nie jestem ani antyszczepem, ani nie kwestionuje istnienia covid, a na maseczki nie mówię "kaganiec", ale debilizm trzeba nazywać po imieniu. Zamknięcie takich miejsc na tory cartingowe, siłownie, sauny to debilizm w czystej postaci i tak też go nazywam.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: zgadzam się, po prostu taki komentarz:

masz nie myśleć i nie zadawać pytań, masz słuchać i się dostosować, czego nie rozumiesz?


kojarzy mi się mocno ze znaleziskami o nwo i wielkim resecie, wybacz jeśli odebrałeś mój komentarz jako atak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nihas: powiesz, że debilizmem jest zamykanie siłowni czy jakiekolwiek inne obostrzenia to masz łatkę szura, więc lepiej się nie odzywać, nie myśleć, słuchać i się dostosować. Stąd mój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: tory gokartowe sa caly czas otwarte, bo nie ma ich w zadnym rozporzadzeniu xd wiem, bo chodze kilka razy w tygodniu... tu po prostu wlasciciel jest - no niestety trzeba to powiedziec - debilem. Bo c--j wie po co zamykal biznes jak nikt mu nie kazal.
  • Odpowiedz