Wpis z mikrobloga

Czemu ludzki mózg jest tak #!$%@??
Wiem co mi zabiera czas na bezproduktywne siedzenie.
Wiem co powinienem robić czyli uczyć się i rozwijać
Mam możliwości i chęci
Ale #!$%@? codziennie wszystko rozgrywam w głowie. W głowie świetnie się uczę, w głowie nie wchodzę na gówniane strony, w głowie codziennie mam idealny dzień czyli nauka, praca i dyscyplina
A jak mam ruszyć ciało do roboty to nie mogę. Jakby mój mózg, moje cele i marzenia były oderwane całkowicie od ciała. Czuje taką bezsilność. Nawet jak chce wstać wcześnie to myślę WSTAWAJ, RUSZ SIĘ, DALEJ WSTAWAJ #!$%@?. Mój mózg krzyczy z rozpaczy a moje ciało mówi NIE i leże dalej.
Wiem, że dla niektórych wpis wyda się debilny ale wkurza mnie to jak marnuje życie a nie potrafię zarządzać ciałem
#motywacja #gorzkiezale
  • 19
@NickciN: nie wiem jak u ciebie, bo każdy organizm jest inny ale u siebie zauważyłam, że wszelkie produkty zbożowe powodują u mnie "zamulanie organizmu". Mięso, jajka, sery, śmietana, niewielkie ilości warzyw, do tego od czasu do czasu post 24 godzinny, suplementacja normalnych witamin, żelaza i witaminy d3 i mam turbo doładowanie. Tyle razy już to sprawdzałam i po każdym kawałku ciasta czy czekolady tylko bym na łóżku leżała bez chęci do
@NickciN: Mam dokładnie to samo ziomuś. Próbowałem różne specyfiki na poprawę koncentracji żeby sie zabrać za robotę ale nic szczególnych efektów nie przynosi niestety. Daj znać jak rozwiążesz problem, jestem zainteresowany. Zacząłem psychoterapię m.in. z tego powodu.
ale zdarza się spać 6 albo 4 godzin


@MuchomorSromotnikowy: no to wlasnie lipa. To może pomóc.. Suplementy snu nie zastąpią.
@NickciN:
Zbadajcie sobie poziom TSH, koszt ok. 30zł. To najczęściej odpowiada za taką zamułkę, bo mogą być problemy z tarczycą. @MuchomorSromotnikowy: jak chodzisz na terapie to podejrzewam ze terapeuta pytal lub polecił to sprawdzic? Od tego się w sumie zaczyna najczęściej